اخبار سیاسی

بازسازی ساعت تاریخی مشیر السلطنه

بازسازی قدیمی ترین ساعت شهری تهران در مسجد مشیر السلطنه که 121 سال پیش در دوران قاجار ساخته شد و 70 سال پیش از کار افتاده؛ ازسوی شهرداری منطقه 11 و با استفاده از خبره ترین افراد شروع شد.

6 آذر 1399

ترامپ: در صورتی قدرت را تحویل می دهم که انتخابات سالم برگزار شده باشد، بایدن: آمریکا اکنون بیش از هر زمان دیگر منزوی است

دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده آمریکا به جای شرکت در مناظره مجازی در پی لغو مناظره دوم به دلیل ابتلای ترامب به کرونا، با حضور در برنامه تلویزیونی به سوالات رای دهندگان و مخاطبان پاسخ دادند.

5 آذر 1399

خطیب زاده: ایران روسیه را از شرکای اصلی دفاعی-نظامی خود می داند

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه گفت: ایران روسیه را یکی از شرکای اصلی خود از جمله در حوزه های دفاعی و نظامی می داند و اکنون که تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل خاتمه یافته، دو طرف می توانند همکاری خود در این زمینه ها را ارتقا دهند.

3 آذر 1399

سفیر جدید ژاپن در تهران تعیین شد

تهران (پانا) - سفارت جمهوری اسلامی ایران در توکیو انتصاب سفیر جدید ژاپن در تهران را تبریک گفت.

2 آذر 1399

انتقاد تند قاضی پور از سفرهای قالیباف

خبرنگاران : قاضی پور نماینده سابق مجلس گفت: مجلس به جای چنین سفرهای غیرضروری، مساله نظارت را به صورت جدی انجام دهد تا معین شود، بودجه هایی که مجلس اختصاص داده، در جای درست خرج شده است یا نه.

1 آذر 1399

درجه شهرداری قیامدشت از یک به هفت ارتقاء یافت

خبرگزاری خبرنگاران- با موافقت وزارت کشور، درجه شهرداری قیامدشت از یک به هفت ارتقاء یافت.

30 آبان 1399

مقاله: تحصیل در رشته انرژی های تجدیدپذیر در کانادا

آب های پاک، سوخت های فسیلی و کاهش تنوع زیستی در ترکیب با افزایش جهانی جمعیت و مصرف منابع، همگی باعث شدند پایداری و سیاست های مربوط به انرژی های تجدیدپذیر در بالاترین اولویت های دولت ها قرار بگیرند؛ به همین خاطر آموزش دیدگان این رشته فرصت زیادی برای پیدا...

30 آبان 1399

ملاقات پرثمری با وزیر خارجه چین داشتیم

وزیر خارجه کشورمان در توئیتی خاطرنشان کرد که ملاقات پرثمری با همتای چینی خود داشته است.

26 آبان 1399

طرح معمار معروف ایتالیایی برای انتقاد از رژیم شاه در ایران

معمار معروف ایتالیایی در سال 1977 طرحی را برای کتابخانه ملی تهران طراحی نموده بود که در آن با استفاده از نمادها و اجزای مختلف هنری به انتقاد از رژیم شاه پرداخته بود.

24 آبان 1399

ارمنستان تمایلی به جنگ ندارد ، شالوده توافق روسیه برای قره باغ مبتنی بر طرح ایران است

یک کارشناس مسائل اوراسیا و قفقاز گفت: شالوده اصلی طرح ارائه شده صلح قره باغ توسط روس ها مبتنی بر طرح پیشنهادی ایران است.

22 آبان 1399

گردشگری دفاع مقدس، راهبردی نو برای توسعه غرب کشور

در این میان ازجمله جاذبه های نوینی که ماحصل رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام و پشتیبانی ملت عظیم میهن اسلامی در طی هشت سال جنگ تحمیلی و مقابله با دشمنان تا دندان مسلح در گستره مناطق جنگی است (برای نسل حاضر و آینده نیز به یادگار مانده است)، همانا...

19 آبان 1399

خبرنگاران بعضی ذهنیت های منفی درباره خوزستان مانع رونق گردشگری است

اهواز- خبرنگاران- مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان با بیان اینکه معرفی صحیحی از جاذبه های گردشگری استان صورت نگرفته است، گفت: در مقاطعی به واسطه بعضی چالش ها، خوزستان به عنوان استانی نه چندان مطلوب برای ورود گردشگران معرفی شده که این...

17 آبان 1399

گردشگری روستایی فرصتی بی نظیر برای درآمدزایی در مناطق محروم

جامعه جهانی، گردشگری را به عنوان قابلیتی مهم برای بازسازی مالی مورد توجه ویژه قرار داده و بر نقش پیشروی آن در ایجاد فرصت های شغلی و رکن اصلی اقتصاد تأکید می نماید.

12 آبان 1399

سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت منصوب شد

وزیر بهداشت، در حکمی نفیسه حسینی یکتا را به عنوان سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

11 آبان 1399

تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت در سلفی 20

نخستین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 از قهرمانان و شهدای سلامت در مبارزه علیه کرونا تقدیر می کند و تیزر فراخوان آن با صدای علیرضا زحمتکش منتشر شده است.

9 آبان 1399

وزیر بهداشت آمریکا با وجود مخالفت چین به تایوان رفت

وزیر بهداشت آمریکا به بهانه واهی موفقیت های تایوان در غلبه بر همه گیری کرونا وارد این کشور شد.

9 آبان 1399

پیغام تبریک پوتین برای نخست وزیر جدید ژاپن، علاقه توکیو برای توسعه روابط با روسیه

رئیس جمهوری روسیه، انتخاب یوشیهیده سوگا به سمت نخست وزیری ژاپن را تبریک گفته و از آمادگی مسکو برای توسعه همکاری های سازنده با توکیو، در عرصه دوجانبه و بین المللی اطلاع داد.

7 آبان 1399

رضایی: 150 نفر در کشور سود های بادآورده بورس را درو می کنند ، امروز مردم در بورس با زمین سوخته مواجهند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: 150 نفر در کشور متخصص چتربازی هستند و سود های بادآورده را درو می کنند و اکثریت مردمی که دیرتر وارد می شوند با زمین های سوخته روبرو می شوند.

1 آبان 1399

چین خواهان لغو محدودیت های اعمال شده علیه دیپلمات هایش در آمریکا شد

سفارت چین در واشنگتن خاطرنشان کرد پکن معتقد است محدودیت های اعمال شده علیه دیپلمات های چینی در آمریکا ناعادلانه است.

26 مهر 1399

بازی خطرناک آمریکا در سازمان ملل

مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در صفحه توئیترش درباره تفسیر ایالات متحده آمریکا از فرایند بازگشت تحریم ها علیه ایران نوشت: تحقیر حقوق بین الملل از سوی آمریکا به پایین ترین سطح خود رسیده است.

25 مهر 1399
تعداد: (261)