اخبار مجلس

خبرنگاران قالیباف: مصمم به حمایت از مطالبات پرستاران هستیم

تهران- خبرنگاران- محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ویدئویی با بیان این که پرستاران قهرمانان خوب مردم ایران هستند، تاکید نمود که ما مصمم حمایت قاطع از مطالبات و خواسته های به حق شما هستیم و در این راه لحظه ای درنگ نخواهیم کرد.

6 بهمن 1399

هشدار اکونومیست درباره خوش بینی نسبت به افزایش صادرات نفت ایران در دولت بایدن، کسری بودجه 1400 قابل توجه خواهد بود

اکونومیست در خصوص بودجه 1400 می نویسد دولت در حالی باید لایحه را نهایی کند که برآورد روشنی از اوضاع پیش رو ندارد

10 دی 1399

خبرنگاران بستری 30 درصد کرونایی ها در بیمارستان های تامین اجتماعی

تهران - خبرنگاران - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: از شروع شیوع کرونا 75 هزار و 500 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های این سازمان بستری و درمان شده اند که تقریبا معادل 30 درصد بستری های کل کشور است و اکنون نیز 2379 بیمار در مراکز تابعه این سازمان بستری...

5 دی 1399

عقب نشینی دولت فرانسه مقابل اعتراض ها

حزب حاکم متعلق به امانوئل ماکرون در فرانسه با بازنویسی کامل پیش نویس طرح محدود کردن آزادی به اشتراک گذاری تصاویر شناسایی کننده افسران پلیس در پی اعتراضات گسترده اخیر علیه خشونت پلیس موافقت کرد.

17 آذر 1399

انتقاد تند قاضی پور از سفرهای قالیباف

خبرنگاران : قاضی پور نماینده سابق مجلس گفت: مجلس به جای چنین سفرهای غیرضروری، مساله نظارت را به صورت جدی انجام دهد تا معین شود، بودجه هایی که مجلس اختصاص داده، در جای درست خرج شده است یا نه.

1 آذر 1399

ترامپ: بیکاری در آمریکا تقصیر چین است

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری بار دیگر در راستای تشدید جنگ قدرت در این کشور نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و چاک شومر رهبر اقلیت دموکرات در مجلس سنا را به باد انتقاد گرفت.

2 مهر 1399

عادل آذر: بعضی می گویند بود و نبود دیوان محاسبات فرقی ندارد

رئیس سابق دیوان محاسبات کشور گفت: ما در دیوان محاسبات کار های گران سنگی انجام دادیم به گونه ای که بیش از 4 میلیارد دلار پول را شناسایی نموده ایم و وارد خزانه کشور شد.

1 مهر 1399

طرح کنگره درباره ترامپ

ایسنا نوشت: مجلس نمایندگان آمریکا متممی را به لایحه بودجه نظامی این کشور برای سال اقتصادی 2021 اضافه نمود که دونالد ترامپ را ملزم می نماید تا هر زمان که نیروهای ارتش در داخل آمریکا و در خلال ناآرامی های مدنی مستقر شدند، برای کنگره شفاف سازی کند.

23 شهریور 1399

اقدامات عاجل مسئولان دلگان برای مقابله با کرونا

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان وبلوچستان گفت: در کنار اجرای برنامه های دولتمردان طی 24 ساعت اخیر اقدامات فوری در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی صورت گرفت....

12 خرداد 1399

روایت اینترسپت از جنایات تحریمی آمریکا علیه ایران در برهه شیوع کرونا

فارس نوشت: یک روزنامه نگار معروف با انتشار یادداشتی به تأثیر تحریم های ظالمانه آمریکا علیه مردم ایران در زمان همه گیری جهانی ویروس کرونا پرداخت و خواهان تعلیق آن ها شد.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نگرانی کمیسیون اروپا از اقتدارگرایی در مجارستان به بهانه کرونا

تهران- خبرنگاران- رئیس کمیسیون اروپا ضمن انتقاد از افزایش اختیارات دولت مجارستان برای مقابله با بحران کرونا، در خصوص به خطر افتادن دموکراسی در این کشور هشدار داد.

28 فروردین 1399

اجرای طرح غربالگری کرونا در 352 خانه سلامت پایتخت

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: همزمان با اجرای طرح ملی غربالگری بیماری کووید 19 در سطح کشور، مقرر شد این طرح با استفاده از ظرفیت 352 خانه سلامت محلات شهر تهران اقدام گردد.

16 فروردین 1399

رصد ورود و خروج دانشجویان خارجی به استان

خبرنگاران/زنجان معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: همه دستگاه ها باید در موضوع اطلاع رسانی بیماری کرونا ورود پیدا نموده و در صورت کوتاهی با موارد برخورد جدی خواهد شد.

4 فروردین 1399

ثبت نام در شانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی علوم پزشکی امروز، 6 بهمن انتها می یابد

فرصت یک روزه ثبت نام در شانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور امروز، 6 بهمن ماه 98 سرانجام می یابد.

24 اسفند 1398

الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه حفاظت از میراث معماری معاصر

اعضای شورای شهر تهران یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه حفاظت از میراث معماری معاصر رأی مثبت دادند.

14 اسفند 1398

لیبی، نشست برلین و سایه ناامیدی بر سیاستمداران لیبیایی

شخصیت های سیاسی داخل لیبی درباره میزان موفقیت نشست برلین دیدگاه های متفاوتی دارند .بعضی این نشست را شکست خورده می دانند و بعض دیگر آن را بسترساز اقدامات بعدی درخصوص سرانجام دادن به بحران لیبی معرفی می نمایند.

12 اسفند 1398

مدیرکل یکی از استان ها سهم خود را از صدور هر مجوز برج کنار می گذاشت! ، در خانه و کشوی میز او چه پیدا شد؟

رئیس سابق سازمان بازرسی کشور و مشاور کنونی رئیس قوه قضائیه به مواردی از پشت پرده فساد در سیستم اداری و رانت خواری ها اشاره نمود.

4 اسفند 1398

لزوم ارائه لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران به شورای شهر تهران

خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ارائه لایحه اصلاح ساختار شهرداری توسط شهردار به شورای شهر تهران تاکید کرد.

29 بهمن 1398

پیغام تبریک رئیس مجلس شورای اسلامی به روسای مجالس کشور های مسیحی

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای در پیامی به روسای مجالس کشور های مسیحی، میلاد حضرت عیسی مسیح علیه السلام و فرارسیدن سال جدید میلادی 2020 را تبریک گفت:.

24 بهمن 1398

واکنش معاون گردشگری به اخذ مالیات از مسافران خروجی، غافلگیر شدیم!

معاون گردشگری کشور با بیان اینکه در جریان مصوبه اخذ مالیات از مسافران خروجی نبوده ایم گفت: واقعیت این هست که ما هم غافلگیر شدیم.

18 بهمن 1398
تعداد: (34)