خشم وزیر فرانسه از توهین آرژانتینی ها به امباپه ، فیفا دقیقا چه کار می نماید؟ این رفتار ناجوانمردانه را نمی بیند؟

به گزارش بلندانیوز، برونو له مر، وزیر اقتصاد، دارایی و بازیابی فرانسه، رفتار مارتینز و هم چنین رفتارهای جنجالی علیه امباپه در جشن های آرژانتینی ها را به شدت مورد انتقاد قرار داده است.

خشم وزیر فرانسه از توهین آرژانتینی ها به امباپه ، فیفا دقیقا چه کار می نماید؟ این رفتار ناجوانمردانه را نمی بیند؟

به گزارش خبرنگاران رفتارهای عجیب چند بازیکن آرژانتین و طرفداران این کشور پس از قهرمانی در جام جهانی 2022 صدای مقامات سیاسی کشور فرانسه را هم در آورده است.

امیلیانو مارتینز، دورازه بان تیم ملی آرژانتین که نقش مهمی در قهرمانی کشورش داشت یکی از کسانی است که در چند مورد برای کیلیان امباپه کری خوانده و باعث ناراحتی فرانسوی ها شده است. او یک بار در جریان جشن آرژانتینی ها در رختکن استادیوم لوسیل خواهان یک دقیقه سکوت برای امباپه شد که ویدیوی آن در فضای مجازی هم واکنش های زیادی را در پی داشت. مارتینز هم چنین در جشن قهرمانی آرژانتین یک عروسک لاکپشت با صورت امباپه را به دست داشت.

مهاجم 24 ساله پاری سن ژرمن و هم تیمی های او در فرانسه نیز پس از بازی در شبکه های اجتماعی مورد توهین های نژادپرستانه قرار گرفتند.

برونو له مر، وزیر اقتصاد، دارایی و بازیابی فرانسه، رفتار مارتینز و هم چنین رفتارهای جنجالی علیه امباپه در جشن های آرژانتینی ها را به شدت مورد انتقاد قرار داده است.

له مر که به شدت از این موضوع عصبانی بود از فیفا درخواست نموده رفتارهای مارتینز و دیگر آرژانتینی ها را مورد آنالیز قرار دهد. او در صحبت با رادیو سود گفت: فیفا چه کار می نماید؟ ورزش باید جوانمردانه باشد. این نشان دادن احترام به دیگران است. این نشان دادن احترام به کسانی است که باختند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1994

به "خشم وزیر فرانسه از توهین آرژانتینی ها به امباپه ، فیفا دقیقا چه کار می نماید؟ این رفتار ناجوانمردانه را نمی بیند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم وزیر فرانسه از توهین آرژانتینی ها به امباپه ، فیفا دقیقا چه کار می نماید؟ این رفتار ناجوانمردانه را نمی بیند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید