اعلام نتایج مرحله اول آزمون دستیاری در 23 مهرماه

به گزارش بلندانیوز، معاون شهردار تهران از اعلام نتایج آزمون دستیار مدیران شهرداری تهران در 23 مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: آزمون استخدامی دستیار مدیران شهرداری تهران از سوی شرکت تعاونی سازمان سنجش که عهده دار برگزاری آزمون هایی چون آزمون استخدامی بانک تجارت و آزمون ورود به حرفه سازمان نظام مهندسی است؛ برگزار شده است.

اعلام نتایج مرحله اول آزمون دستیاری در 23 مهرماه

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، حامد مظاهریان در حاشیه جلسه شورای شهر در واکنش به سوال خبرنگاران در خصوص اظهارات سخنگوی سازمان سنجش مبنی بر عدم برگزاری آزمون دستیار مدیران از سوی این سازمان، جذب نیرو در دستگاه های دولتی یکی از حساس ترین مسائل دانست و اضافه نمود: همگان توافق دارند که بهترین روش برای بکارگیری نیروها از طریق فراخوان و برگزاری آزمون به صورت شفاف است. شرکت خدمات اداری شهر وابسته به شهرداری تهران پس از بیش از یک دهه آزمونی را برای جذب 256 نفر تحت عنوان دستیاران مدیران برگزار کرد و همه می توانستند با احراز شرایط سنی و تحصیلی (مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری) در این آزمون شرکت کنند.

معاون شهردار تهران بیان نمود: آزمون دستیار مدیران شهرداری تهران توسط شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور برگزار گشت که عموما و برای اختصار، سازمان تعاونی یا سازمان سنجش گفته می شود.

به گفته مظاهریان، این شرکت تعاونی در راستای ماموریت های خود برگزاری آزمون های استخدامی دستگاه های دیگر را انجام می دهد. مانند آزمون استخدامی بانک تجارت، نظام مهندسی و... که تا به امروز به صورت موفقیت آمیز برگزار گشته است. سازمان سنجش و آموزش کشور نیز در حیطه برگزاری آزمون های کنکور فعالیت می کند.

او با اعلام شرکت حدود 2 هزار م 180 نفر در این آزمون گفت: از مجموع کل شرکت کنندگان در آزمون دستیار مدیران شهرداری تهران، 23 درصد در رشته عمران،21درصد شهرسازی، 17درصد معماری، 13 درصد مدیریت، 4 درصد صنایع و رشته های فناوری اطلاعات، جامعه شناسی و حقوق هر کدام 2 درصد و مابقی از سایر رشته ها بوده اند.

سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: امروز اسامی 10 نفر اول آزمون به ما اعلام شد و نتایج نهایی مرحله اول، 23 مهرماه اعلام می شود.

او اضافه نمود: بر اساس نتایج اولیه آزمون، از 10 نفر اول 3 نفر از بین خانم ها هستند و از میان این برگزیدگان، 4 نفر از دانشگاه تهران، 1 نفر از دانشگاه امیرکبیر، 1 نفر از دانشگاه صنعتی شریف، 1 نفر از دانشگاه علم و صنعت، 1 نفر از دانشگاه علامه طباطبایی، 1 نفر از دانشگاه علم و فرهنگ و 1 نفر از دانشگاه بجنورد فارغ التحصیل شده اند.

مظاهریان با اشاره به فراوانی رشته های برگزیدگان این آزمون گفت: در رشته های مدیریت 3 نفر، شهرسازی 2 نفر، مدیریت یک نفر، صنایع 2 نفر و عمران 2 نفر جزو ده برگزیده نخست این آزمون هستند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1064

به "اعلام نتایج مرحله اول آزمون دستیاری در 23 مهرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج مرحله اول آزمون دستیاری در 23 مهرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید