اخبار اقتصادی

شبیخون مازوت به آسمان تهران

اگرچه دیروز آلاینده اصلی هوای تهران ذرات معلق با قطر کوچک تر از 5/ 2 میکرون (5/ 2 PM) بود؛ اما از آنجا که ردپای گاز نامرئی دی اکسید گوگرد در تهران مرئی شد، به نظر می رسد آنچه زمینه افزایش توامان غلظت ذرات معلق و گاز دی اکسید گوگرد را ایجاد نموده، احتمالا مازوت...

10 آذر 1400

رونق بازار سرمایه به تامین کسری بودجه یاری می نماید

به گزارش خبرنگاران، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس درباره برنامه ریزی ها برای بهبود شرایط فعلی بورس گفت: رونق بازار سرمایه می تواند به دولت در تامین کسری بودجه یاری کند.

5 آذر 1400

تور فیلیپین ارزان: هشدار آمریکا به چین پس از تنش با فیلیپین در دریای چین جنوبی

آمریکا اقدامات چین در استفاده از آب پرفشار علیه قایق های پشتیبان فیلیپینی در دریای چین جنوبی را خطرناک، تحریک آمیز و غیرقابل توجیه توصیف نموده و هشدار داد که حمله مسلحانه به کشتی های فیلیپینی موجب بکارگیری تعهدات دفاعی متقابل آمریکا می شود. ...

4 آذر 1400

عکس ، اشکان خطیبی در این صحنه از دست رفت !

خبرنگاران : اشکان خطیبی از بازیگران خوب و توانمند کشورمان است که در این تصویر گریم منصر به فرد او را ملاحظه می کنید.

3 آذر 1400

قلعه سریزد از صندوق امانات بانکی مهم ایران و دنیا

خبرنگاران : قلعه سریزد در سه طبقه خشت و گلی بنا شده و کاربری نظامی کمتری داشته است.

26 آبان 1400

شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز

خبرگزاری خبرنگاران- ثبت نام وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از امروز(اول آبان ماه) شروع می گردد.

22 آبان 1400

مبلغ وام ضروری بازنشستگان تغییر کرد

به گزارش خبرنگاران، محمود مرتضایی فرد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از اول آبان ماه 1400 اطلاع داد.

21 آبان 1400

مقاله: وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟

با توجه به افزایش قانون و قوانین وضع شده در کشور لوکزامبورگ، تقاضا برای وکلای متخصص در زمینه های مختلف افزایش پیدا نموده است. با این حال، بالاترین تقاضا برای مشاوران حقوقی است که از قوانین لوکزامبورگ احاطه کامل دارند. در حقیقت، تقاضا برای وکلا بسیار...

19 آبان 1400

ویژگی مدیران سازمان های خودران

مدیران سازمان ها و شرکت ها بسته به نوع رفتارشان و فرهنگ سازمانی حاکم بر مجموعه، هم می توانند کارکنان باانگیزه و پویا داشته باشند و هم محیط کار را مملو از کارمندان بی میل و دلمرده (نیروی کار ماشینی) نمایند. تحول مدیریت در 5 سطح طبقه بندی می گردد. سطوح یک...

16 آبان 1400

توضیحی درباره پیش بینی دلار سال 1406

به گزارش خبرنگاران، در پی انتشار جدولی در شبکه های اجتماعی که زمان تهیه آن به دولت قبل (دوازدهم) برمی شود، این جدول حاوی پیش بینی های فردی است و به هیچ عنوان نظر رسمی سازمان برنامه و بودجه نیست.

14 آبان 1400

ناهنجاری ها و بیماری های ژنتیکی، مهم ترین دلیل جان باختن بچه ها زیر یک سال

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: آنالیز دلیل جان باختن بچه ها زیر یک سال، نشان دهنده این است که عمده مرگ های این گروه سنی ناشی از ناهنجاری ها و بیماری های ژنتیکی است.

14 آبان 1400

تاثیر عامل فرهنگی بر محیط زیست

بی توجهی به محیط زیست، وسعت جنگل ها از سی میلیون هکتار در گذشته به ده میلیون هکتار رسیده که بسیار نگران کننده است.

12 آبان 1400

صدری: همه کوشش مان را کردیم تا تیم در عربستان مسئله ای نداشته باشد، حالا حالاها برای پرسپولیس خبرهای خوب داریم

سرپرست باشگاه پرسپولیس در آستانه ملاقات سرخپوشان مقابل الهلال عربستان به طرفداران این تیم وعده اعلام خبرهایی خوش را داد.

10 آبان 1400

تور آلمان ارزان: نگرانی آلمان درباره افزایش روزافزون قیمت انرژی

افزایش قیمت انرژی و کمبود آن در اروپا بعلاوه نگرانی هایی را در آلمان ایجاد نموده است و کمیسیون اروپا هم کاهش وابستگی به واردات با تکیه بر طرح حمایت از آب وهوا را برای مبارزه با این شرایط در دستور کار قرار داده است.

27 مهر 1400

شروع عملیات اجرایی ساخت نواحی صنعتی در شهرستان های خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: عملیات اجرایی ساخت نواحی صنعتی بیزه، زاوه و انجام مطالعات نواحی صنعتی سرولایت و گرماب شروع شده است.

25 مهر 1400

بهره برداری از فاز دوم تقاطع غیرهمسطح مصلی مشهد

خبرنگاران/خراسان رضوی فاز دوم پروژه تقاطع غیرهمسطح مصلی مشهد به بهره برداری رسید.

22 مهر 1400

چرا باید افسردگی خفیف را جدی گرفت؟

همه ما برخی روزها شادتریم و حال و حوصله بهتری داریم و کارهایمان را با علاقه بیشتری دنبال می کنیم ولی برخی روزها غمگین تر و بی حوصله تر هستیم و به سختی کارهایمان را انجام می دهیم. این طبیعت ماست اما گاهی اوقات این

17 مهر 1400

افشاگری جنجالی ستاره سابق والیبال ایران

بهنام محمودی در گفتگویی درباره دلایل ناکامی ایران صحبت های قابل تاملی را مطرح نموده است.

14 مهر 1400

تشریح آخرین شرایط ورود قایق ها، برداشتن گام نهایی برای ورود

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون قایقرانی ایران سال 96 اقدام به خرید تعداد 34 عدد قایق در رشته روئینگ کرد، اما هزینه آن را کامل پرداخت نکرد تا اینکه در سال 98 مبلغ باقیمانده با مساعدت کمیته ملی المپیک ایران تأمین و در نهایت این قایق ها فروردین 99 وارد ایران شد....

1 مهر 1400

آقازاده قسمت نوزدهم؛ سهم خواهی از سفره انقلاب!

قسمت نوزدهم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی و طراحی حامد عنقا، آدینه 9 آبان ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

27 شهریور 1400
تعداد: (435)