10 خانواده مشهوری که به طرز عجیبی نفرین شده اند!

به گزارش بلندانیوز، در این مطلب سرنوشت و داستان 10 خانواده مشهور را با هم مرور می کنیم که از حیث بدطالع بودن، کم نظیر هستند.

10 خانواده مشهوری که به طرز عجیبی نفرین شده اند!

به گزارش گروه رسانه های بلندانیوز، شاید شما هم مثل بسیاری دیگر، به نفرین، آن هم از نوع خانوادگی اش اعتقادی نداشته باشید و آن را فقط در داستان هایی مثل رومئو و و ژولیت شکسپیر بیابید. شاید هم در شهر و دیار خود خانواده های بخت برگشته بدشانسی را بشناسید و یا یا داستان خانواده کندی ها را خوانده باشید.

آیا خانواده های بدشانس مشهوری در ایران می شناسید که بشود آنها را به این لیست اضافه نمود؟

کندی ها:

ما نمی دانیم ازجوزف کندیچه گناهی و خبطی سر زد که خانواده اش اینچنین در طی دهه ها، باید مجازات می شدند. دخترش رزمری کندی، عقب مانده ذهنی بود، اما بعضی از پزشکان به خاطر حرکات خشونت آمیز او، توصیه کردند که او مورد عمل لوبوتومی قرار بگیرد. بعد از لوبوتومی، رزماری توانایی شناختی اش را از دست داد و در یک آسایشگاه بستری شد و دهه ها بعد، در سال 2005 درگذشت .

پسر بزرگ تر خانواده، جوزف جی آر، در طی جنگ در سال 1944 کشته شد و دخترش -کاتلین- در سانحه هوایی در سال 1948 از جهان رفت. پسر دوم جوزف کندی،رئیس جمهور جان اف کندی، در سال 1963 ترور شد و بعد، برادر جان، یعنی سناتور رابرت کندی در سال 1968 ، ترور شد. در سال 1984 ، پسر رابرت کندی -دیوید- به خاطر مصرف زیاد کوکائین درگذشت. و پسر دیگر رابرت کندی -مایکل- در طی اسکی در سال 1997 ، مرد. در سال 1999 ، پسر جان اف کندی به همراه پسر و خواهرش، بعد از سقوط هواپیمایشان در اقیانوس درگذشتند .

اوناسیس

داستان خانواده اوناسیس یک تراژدی تمام عیار یونانی می تواند محسوب شود. اوناسیس یکی از مشهورترین و ثروتمندترین مردان جهان بود. در سال 1973 ، الکساندورس -پسر آریستوسل اوناسیس- در یک حادثه هوایی کشته شد. همسر اوناسیس بعد از مرگ پسر، خودکشی کرد، بعد از آن خود آریستوسل اوناسیس، پس از ابتلا به عفونت ریه، از جهان رفت. دختر خانواده -کریستینا- بعد از این جریانات، سبک زندگی بدی را در پیش گرفت و بیشتر ثروت خانواده را بر باد داد و 4 ازدواج ناموفق انجام داد و در این میان، دچار اختلال وزن هم شد، تا اینکه در سال 1988 ، در حالی که فقط 37 سال داشت، به خاطر مصرف توأم و اشتباه داروهای کاهنده وزن و قرص های خواب آور از جهان رفت .

گریمالدی

ازدواج گریس کلی با شاهزاده رینر سوم ، شاهزاده موناکو، در سال 1956 ، شبیه افسانه های جن و پری تصور می شد، اما این ازدواج اصلا با شادی همراه نبود. در سال 1982 ، گریس به دنبال یه تصادف مشکوک درگذشت. دختر جوان او -استفانی- به دنبال این حادثه، از لحاظ روحی به هم ریخت و ارتباطات ناموفق زیادی را در طول دوران زندگی آزمایش کرد. همسر کارولین -دختر بزرگ تر خانواده- در سال 1990 ، وقتی در حال تفریح با یک قایق سریع السیر تفریح بود، در طی یک تصادف کشته شد. پنج سال بعد پدر خانواده درگذشت. کارولین برای بار سوم ازدواج کرد اما همسر سوم او هم به خاطر ابتلا به پانکراتیت درگذشت .

گتی

جان پل گتی، مؤسس شرکا نفتی گتی، در سال 1957 از سوی مجله فوربس به عنوان ثروتمندترین مرد آمریکا، انتخاب شد. او پنج بار ازدواج کرد، یکی از 5 فرزند او در جوانی درگذشت .

اما نفرین این خانواده بر پسر او یعنی جان پل گتی جی آر، نازل شد. در سال 1971 ، همسر او به دنبال مصرف زیاد دارو مرد، در سال 1973 ، پسرش، به وسیله مافیای ایتالیا ربوده شد. مافیا گوش پسرش را قطع کرد و برایش فرستاد و خواهان باجی به مبلغ 3.4 میلیون دلار شد. به دنبال این حادثه این پسر از لحاظ روحی به هم ریخت و بعد از مصرف زیاد دارو، از دو پا، فلج شد. خواهر او در سال 1984 ، به ایدز مبتلا شد .

فریزر

هونور فریزر، مدل سابق بریتانیایی، عضو یکی از شناخته شده ترین خانواده های فئودال اسکاتلند و خواهر لرد Lovat است. اما در سال 1995 ، خانواده او مجبور شد، در سه مراسم تدفین شرکت کند. اولین مراسم تدفین برای اندرو -جوان ترین پسر لرد- برگزار گشت، او در تانزاینیا به وسیله یک بوفالو کشته شد !

مراسم تدفین دیگر برای سیمون - باردر اندرو- برگزار گشت، او در طی شکار دچار حمله قلبی شده بود. سومین مراسم تدفین هم برای خود اقای لرد برگزار گشت .

آنیلی

جیووانی آنیلی، در سال 1968 ، رئیس شرکت اتومبیل سازی فیات شد، اما در یافتن جانشینی برای امپراتوری 2 میلیارد دلاری اش دچار مشکل شد .

پسر بزرگ او -ادواردو- به تجارت خانوادگی اش، علاقه ای نداشت. او در سال 1990 در کنیا دستگیر شد . در سال 2000 ، ادواردو درگذشت.

سپس خواهرزاده جیووانی آنیلی به عنوان رئیس آینده، در نظر گرفته شد، اما او هم در 33 سالگی در سال 1997 ، به دنبال ابتلا به یک سرطان نادر از جهان رفت. در سال 2003 ، هم نوه او به دنبال ابتلا به سرطان پروستات درگذشت .

ازموند

خانواده ازموند هم جزو خانواده های بخت برگشته رده بندی می شوند.ویرل و تام، دو پسر خانواده ازموند، ناشنوا به دنیا آمدند. یکی از پسرها ورشکسته شد، دیگری با تومور مغزی پیکار می کند. یکی هم مبتلا به بیماری ام اس است. دانی، مشهورترین عضو خانواده، بعد از مسائل حرفه ای دچار افسردگی شدید شد. خواهر این برادرهای بخت برگشته هم -ماری-، یک بار خودکشی کرد و بعد معلوم شد که یک بار مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته بود. پسر ماری هم در 18 سالگی خودکشی کرد .

لی

بروس لی، هنرپیشه مشهور فیلم های رزمی، در 32 سالگی و در سال 1973 ، به دنبال یک سردرد معمولی به پزشک رفت. متأسفانه او به داروی مسکن تجویز شده، آلرژی داشت و به کما رفت و بعد از مدتی درگذشت. بیست سال بعد، پسر او -برانسون- در جریان فیلمبرداری یک فیلم به صورت تصادفی کشته شد، اسلحه ای که گمان می رفت خالی باشد، یک گلوله داشت و برانسون مورد هدف همین گلوله قرار گرفت و مرد .

براندو

مارلون براندو که دو بار برنده جایزه اسکار شد، هم خانواده نفرین شده ای داشت. مادر او الکلی بود، همسر او -آنا کاشفی- هم بعد از به جهان آوردن پسرش -کریستین- معتاد و الکلیک شد. کریستین هم معتاد از آب درآمد و در سال 1990 ، دوست خواهر ناتنی اش -چیینه Cheyenne- را کشت و به آدمکشی عمدی محکوم شد و چندین سال را در زندان گذراند. چیینه در سال 1995 ، خودکشی کرد و کریستین در سال 2008 ، بعد از ابتلا به عفونت ریه درگذشت .

همینگوی

همینگوی از لحاظ پزشکی، افسردگی شدید داشت. در 28 سالگی بعد از اینکه پدرش با اسلحه به خود شلیک کرد و مرد، حرفه نویسندگی او مختل شد. اما ارنست همینگوی به مسائل فائق آمد و برنده نوبل و پولیتزر شد، ثروتمند شد و شهرت بین المللی پیدا کرد. اما او در سال 1961 ، زمانی که 62 ساله بود، با شات گان، خودش را از پای درآورد. پنج سال بعد، خواهرش -اورسولا- که با افسردگی و سرطان پیکار می کرد، با مصرف زیاد دارو خودکشی کرد. 16 سال بعد هم، تنها برادر ارنست -لیستر- بعد از اینکه باخبر شد پزشکان به خاطر دیابتی که پایش را درگیر کرده، مجبور هستند پایش را قطع کنند، خودش را با اسلحه کشت. در سال 1996 هم نوه دختری او -مارگوکس- با مصرف زیادی داروی باربیتورات، خودکشی کرد .

منبع : باشگاه بلندانیوز

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 696

به "10 خانواده مشهوری که به طرز عجیبی نفرین شده اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 خانواده مشهوری که به طرز عجیبی نفرین شده اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید