پیروزى پرگل نوجوانان ایران برابر تاجیکستان

به گزارش بلندانیوز، تیم فوتبال نوجوانان ایران در نخستین بازى تدارکاتى 10 نفره و با نتیجه قاطع 4 بر 1 تاجیکستان را شکست داد.

پیروزى پرگل نوجوانان ایران برابر تاجیکستان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، شاگردان حسین عبدى در اولین بازى اردوى تاشکند از ساعت 14 در استادیوم اصلى دوشنبه مقابل تاجیکستان قرار گرفتند و در 20 دقیقه ابتدایى نیمه نخست با دو گل از حریف خود پیش افتادند.

امیر ابراهیم زاده در دقیقه 13 توپ برگشتى را با ضربه سر وارد دروازه کرد تا ایران را به اولین گل بازى برساند. هفت دقیقه بعد على اکبر رنجبر با یک ضربه دقیق از گوشه محوطه جریمه براى دومین بار دروازه میزبان را گشود.

صالحى دروازه بان ایران در دقیقه 23 به دلیل خطاى بیرون محوطه جریمه با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا ایران 70 دقیقه 10 نفره مقابل حریف بازى کند. نیمه نخست مسابقه با پیروزى دو بر صفر نوجوانان ایران به سرانجام رسید.

تاجیکستان در شروع نیمه دوم و در دقیقه 55 با ضربه سلیمشوف کبیر پیروز به جبران یکى از گل هاى خورده شد اما در ادامه بازیکنان ایران باز هم توانستند با استفاده مناسب از موقعیت ها به گل هاى بیشترى برسند.

دقیقه 75 محمدرضا کوشکى با یک شلیک تماشایى از پشت محوطه جریمه گل سوم را به ثمر رساند و در دقیقه 83 یادگار رستمى با عبور از سه بازیکن در موقعیت تک به تک براى چهارمین بار دروازه تاجیکستان را گشود تا یاران حسین عبدى با نتیجه قاطع چهار بر یک در این بازى پیروز شوند.

گفتنى است، روز پنج شنبه تیم ملى جوانان ایران برابر تاجیکستان قرار مى گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1198

به "پیروزى پرگل نوجوانان ایران برابر تاجیکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزى پرگل نوجوانان ایران برابر تاجیکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید