وقت آن نرسیده مراجع بین المللی با آمریکا به عنوان ناقض حقوق بشر برخورد نمایند؟

به گزارش بلندانیوز، بهرام قاسمی عنوان نمود: آیا زمان آن نرسیده که مراجع بین المللی طبق وظایف ذاتی خود با دولتی که مرتکب نقض فاحش حقوق بشر و جانبداری از رژیم های جنگ افروز کودک کش است، برخوردی بهنگام داشته باشند؟

وقت آن نرسیده مراجع بین المللی با آمریکا به عنوان ناقض حقوق بشر برخورد نمایند؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ادامه تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه سیاسی بلندانیوز، بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه در اظهاراتی درباره اقدامات خصمانه رژیم آمریکا و اعمال تحریم ها علیه ملت ایران که در توئیتر سفارت ایران در پاریس منتشر شد، مطرح کرد: بیش از 40 سال است که ایران متحمل اقدامات نامشروع و تحریم های یکسویه و مغایر با تمامی موازین انسانی و حقوق بنیادین بین المللی است که حق حیات و حق سلامت شهروندان عادی را هدف قرار داده است.

وی می افزاید: آیا زمان آن نرسیده که مراجع بین المللی از جمله دبیرکل سازمان ملل متحد، کمیسر عالی حقوق بشر و گزارشگران موضوعی، طبق وظایف ذاتی خود نسبت به دولتی که خود مرتکب نقض فاحش حقوق بشر و جانبداری از رژیم های جنگ افروز کودک کش و ناقض حقوق انسانی است، برخوردی بهنگام و در خور داشته باشند؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 884

به "وقت آن نرسیده مراجع بین المللی با آمریکا به عنوان ناقض حقوق بشر برخورد نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقت آن نرسیده مراجع بین المللی با آمریکا به عنوان ناقض حقوق بشر برخورد نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید