مهلت طرح خرید قسطی بازنشستگان تمدید شد

به گزارش بلندانیوز، معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت استفاده از تسهیلات خرید یک میلیون و 200 هزار تومانی با کارمزد 2 درصد اطلاع داد.

مهلت طرح خرید قسطی بازنشستگان تمدید شد

به گزارش گروه اجتماعی بلندانیوز، فتح الله شعبانی با اعلام این خبر گفت: پیش از این، مرحله نخست طرح یاری با ارائه تسهیلات یک میلیون و 200 هزار تومانی با کارمزد 2 درصد برای خرید انواع کالا از فروشگاه های رفاه تا هفتم اردیبهشت ماه تمدید شده بود که با تفاهم سه جانبه بین صندوق بازنشستگی، بانک صادرات و فروشگاه های زنجیره ای رفاه این مرحله تا 27 اردیبهشت ماه مجدداً تمدید شد.

شعبانی با بیان اینکه طرح یاری بازنشستگان کشوری از 7 اسفند ماه 98 شروع شد و قرار بود مرحله نخست آن برای رفاه حال بازنشستگان و یاری به خرید های نوروزی تا 7 فروردین 99 ادامه یابد، اظهار کرد: با توجه به شرایط کشور در آن دوره زمانی و عدم امکان مراجعه بسیاری از بازنشستگان متقاضی به فروشگاه های رفاه، ارائه این تسهیلات به مدت یک ماه تا 7 اردیبهشت ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه تمدید امکان استفاده از تسهیلات طرح یاری به دلیل استمرار شرایط مقابله با بیماری کرونا و محافظت از سلامت بازنشستگان بوده است، توضیح داد: درخواست های مکرری از سوی بازنشستگان زیر پوششِ صندوق برای تمدید مجدد مرحله اول این طرح وجود دارد، اما به دلیل اینکه صندوق بازنشستگی در نظر دارد تا دوره های بعدی این طرح را نیز در زمان بندی پیش بینی شده اجرا کند، امکان تمدید مرحله اول طرح یاری بیش از 27 اردیبهشت ماه وجود ندارد.

شعبانی اضافه کرد: بازنشستگانی که تا امروز پیروز به استفاده از اعتبار تسهیلات یک میلیون و 200 هزار تومانی نشده اند حداکثر تا 27 اردیبهشت ماه 99 امکان بهره مندی از این تسهیلات را خواهند داشت.

معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری همچنین گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، دوره جدید طرح یاری از اول شهریور ماه 99 اجرایی خواهد شد.

شعبانی تاکید نمود: با توجه به تغییرات زمانی و تمدید طرح تا 27 اردیبهشت ماه، مقرر شده است تا اعتبار مصرفی در 4 قسط و به ترتیب از حقوق ماه های اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد بازنشستگان کسر گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 767

به "مهلت طرح خرید قسطی بازنشستگان تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت طرح خرید قسطی بازنشستگان تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید