مدیرعامل باشگاه استقلال: رفتارهای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است

به گزارش بلندانیوز، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال با طرح این مدعا که از سکوتش سوءاستفاده شده است، از سرمربی آبی پوشان گلایه کرد و رفتار او را ناپایدار و بی ثبات دانست.

مدیرعامل باشگاه استقلال: رفتارهای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات روز گذشته فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت هایی را به توضیح زیر انجام داد:

* در ابتدا باید بگویم که متأسفانه از سکوت و صبوری من سوءاستفاده شده است و به همین علت مجبورم به بیان این مطالب بپردازم. از بی انصافی آقای مجیدی تعجب می کنم. همه ما عضو خانواده عظیم استقلال هستیم و برای اعتلای آن کوشش می کنیم. مجیدی باید بداند هیچکس عظیمتر از استقلال نیست.

* با وجود اینکه آمدن گابریل پین به ایران در تضاد با قوانین داخلی است، اما با تمهیداتی کوشش کردم تا قرارداد سال بعد را برای ایشان تنظیم کنیم. از سوی امور بین الملل باشگاه قرارداد پین را برای مجیدی ارسال کردیم تا برای او ارسال نمایند. بنده از برترین وکلا جهت ویرایش و اصلاح این قرارداد استفاده کردم تا ماجرای ویلموتس ها تکرار نگردد. در بحث قرارداد خارجی، منافع ملی و باشگاه استقلال برای من از همه چیز مهمتر است و من زیر بار مسائل خلاف قانون مثل پرداخت مالیات از سوی باشگاه، حق ایجنت و ... نمی روم.

* درباره شکایت نکردن پین به CAS هم ما پیشنهادمان را دادیم و این بند را در قرارداد گذاشتیم. در حال حاضر منتظر هستیم اگر آقای پین نظری دارد به ما بگوید و نسخه نهایی را ویرایش کنیم. اصلاً مذاکره یعنی همین که روی بندهای مختلف بحث کنیم و به اجماع برسیم.

* هیچکس حق ندارد دیگری را ناعادلانه قضاوت کند. رفتارهای آقای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است و باید این رویه اصلاح گردد. مجیدی همه را مورد عتاب و توهین قرار می دهد، در حالی که ایشان در صندلی سرمربی تیم باید مراقب رفتارهایش باشد. آقای مجیدی توهم توطئه را کنار بگذارد و به فکر تیم باشد. با توهین و سفسطه به هیچ تیمی امتیاز نمی دهند و ایشان برای توجیه نتایج تیم راه دیگری غیر از توهین و تهمت را انتخاب کند.

* کارگزار باشگاه استقلال به همه تعهداتش عمل نموده است و من از آقای میری بی نهایت تشکر می کنم، اما مردم بدانند مسائل و چالش های باشگاه، ریشه ای 10 ساله دارد. برای مجوز حرفه ای سازی و حضور در لیگ قهرمانان آسیا مجبور شدم بدهی های 10 ساله را پرداخت کنم. باورتان می گردد طلب بازیکنانی چون پژمان منتظری، مجتبی جباری و خیلی های دیگر که بالغ بر 60 نفر بوده اند، تا دوره من به جای مانده بود و ما آن را پرداخت کردیم. بعلاوه بدهی های سنگین دلاری به مربیان و بازیکنان خارجی مربوط به سال های گذشته و پرونده های قطعی شده فیفا را پرداخت کردم. پرونده هایی مثل شفر، جپاروف، پاختاکور، بودورف، بوایشتا، کولی و ... که پنجره استقلال را باز نگه دارم. هرچند هم اکنون به خاطر بدهی به میلیچیچ (دستیار مجیدی در فصل گذشته) پنجره ما بسته است، ولی قطعاً تا زمان نقل وانتقالات مطالبات او را هم پرداخت خواهم کرد. پرداخت بدهی ها واجب و ضروری بود. اگر بدهی ها را نمی دادیم، هم پنجره مان بسته می ماند و هم مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت نمی کردیم.

* در یک و نیم سال گذشته جملگی کارگزاران باشگاه، استقلال را بدهکار و مقروض نموده اند و سهم استقلال از درآمدسازی صفر بوده است، اما الان کارگزاری داریم که برای باشگاه درآمدزایی نموده است. ما در حال ایجاد زیرساختی قوی برای استقلال و درآمدهای پایدار هستیم و در پی شوآف، ظاهرسازی و فریب طرفداران نیستیم.

* من وارث ناکارآمدی ها و بدهی های گذشته بوده ام. چاه بدهی های استقلال ویل و عمیق است و تنها حاصل بمب های مدیران گذشته، خرابی و ویرانی برای استقلال بوده است. بعضی مدیران گذشته به خود زحمت پرداخت جزئی ترین هزینه ها را هم نداده اند و این هزینه ها با شکایت طرف مقابل، الان چندین برابر شده است.

* بعضی از افراد دوست دارند به جای حل مسائل به صورت ریشه ای، شو بازی نموده و پول پاشی نمایند، درحالی که قطعاً این رفتارهای سطحی دردی از دردها را دوا نمی کند. اشکال من این است که بدون هیاهو کارم را می کنم و حاشیه ندارم.

* بخش اعظم طلب بازیکنان فصل قبل که به یک مطالبه و چالش جدی برای بازیکنان تبدیل شده بود، پرداخت شد و میانگین پرداختی قراردادهای سال جاری هم 50 درصد است. اگر رفتارها تغییر کند و همه به فکر کار حرفه ای خود و موفقیت تیم باشند، بی تردید مسائل حل خواهد شد، اما تحریک نمایندگان بدانند روسیاهی در انتظارشان خواهد بود.

* درباره مرادمند باید بگویم که ایشان چک رضایت نامه اش را که مشاور محترم هیئت مدیره داده است، نقد نموده و چک شخصی اش را به باشگاه پدیده داده است. به عبارت دیگر چک برگشتی آقای مرادمند شخصی است و ربطی به باشگاه ندارد. ایشان علاوه بر چک رضایت نامه که باید به پدیده می داد، 57 درصد از قراردادش را هم دریافت نموده است.

* رشید مظاهری بدون احتساب رأی کمیته انضباطی باشگاه، بیش از 55 درصد دریافتی از قرارداد قابل توجهش داشته است.

* فرشید اسماعیلی فارغ از پولی که از مشاور محترم هیئت مدیره پیش از فصل گرفته، 37 درصد از مبلغ قراردادش را هم گرفته است.

* در صورت لزوم، فهرست کامل رقم قرارداد و پرداختی به بازیکنان منتشر خواهد شد تا مردم و طرفداران قضاوت نمایند.

* میلیچ به همراه وکیلش قرارداد ترکمانچای را به استقلال پیشنهاد و قرارداد قبلی را به قرارداد پیشنهادیش ربط داده است. شک ندارم چون دست به نوتیسش عالی است، اگر قراردادش امضا گردد، خسارت میلیون دلاری برای استقلال رقم می خورد. من زیر بار چنین چیزی نمی روم. حتی یکی از اعضای هیئت مدیره هم بر ترکمانچای بودن قرارداد پیشنهادی میلیچ صحه گذاشت. علت اصرار عده ای به تمدید قرارداد میلیچ، ناآگاه بودن شان از قرارداد است. اخیراً هم گفته اند که پول MRI میلیچ را نداده ایم. خوب مگر شما فاکتوری ارائه نموده اید و ما پرداخت نکردیم؟ ضمناً همه اطلاع دارند که در بیش از یک ماه اخیر و به علت اتفاقی که برای رئیس هیئت مدیره افتاد، کلیه حساب های باشگاه به علت نبود امضای دوم با مشکل روبرو شد که به تازگی این مشکل مرتفع شده است.

* همه آقایان دوستدار استقلال باید سهم خویش در حل مسائل را ادا نمایند و یاری حال این تیم مردمی باشند. کمترین انتظار و توقع این است که اگر یاری نمی نمایند، نمک بر زخم های استقلال نپاشند.

* من با کارگزار محترم قرار بود جلسه ای داشته باشم تا پول جدیدی خارج از تعهد کارگزار به تیم تزریق گردد، ولی پست اینستاگرامی مجیدی، همه برنامه ریزی ها را به هم زد. سرمایه گذار از فضای پرحاشیه و تهمت گریزان است.

* آقای مجیدی باید بین کار فنی و پرداختن به حواشی یکی را انتخاب کند. این رفتارها قطعاً به استقلال ضربه می زند.

* در این مدت صبوری کردم و در صورت ادامه این فضا، به وسیله ابزارهای انضباطی باشگاه برخورد قانونی می کنم. نه من، بلکه هیچ مدیرعاملی تحمل سیاه نمایی شرایط از سوی مجموعه خودش را ندارد.

* در عربستان به موقع پاداش هر برد را دادیم. هم دلاری پاداش دادیم و هم ریالی. پاداش صعود را هم به مجموعه تیم دادیم، ولی حتی این کار را هم عده ای می خواهند نادیده بگیرند و اخیراً دیده ام که نوشته اند تیم ما پاداش آسیایی نگرفته است. تیم ما هم بابت هر پیروزی پاداش گرفت و هم بابت صعود. نقش کارگزار محترم در پرداخت پاداش ها غیرقابل انکار است.

* روزی که فرهاد مجیدی را به اسم سرمربی استقلال با وجود مخالفت بعضی ها انتخاب کردم، گفتم تا آخر حمایتش می کنم و درِ اتاق من همواره به روی او باز است. آقای مجیدی هر وقت بخواهد می توانیم با هم بنشینیم و با صحبت، سوءتفاهمات و مسائل را رفع کنیم. مطمئناً فضای اینستاگرام جای خوبی برای حل مسائل نیست و اگر به حرف زدن باشد، من هم حرف برای گفتن زیاد دارم.

* شکایت از بعضی افراد و کانال های حاشیه ساز در حال حاضر در دادسرای فرهنگ و رسانه معین شعبه شده و به زودی با عوامل هتاک، حاشیه ساز و دروغ پردازی که اذهان طرفداران را به بازی می گیرند و آنان را نگران و سرخورده می نمایند، برخورد قضایی خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1538

به "مدیرعامل باشگاه استقلال: رفتارهای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل باشگاه استقلال: رفتارهای مجیدی ناپایدار و بی ثبات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید