قطعی برق به کمترین میزان ممکن کاهش یابد

به گزارش بلندانیوز، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان شرقی گفت: قطعی برق باید با اطلاع رسانی قبلی بوده و به کمترین میزان ممکن کاهش یابد.

قطعی برق به کمترین میزان ممکن کاهش یابد

علی جهانگیری در جلسه اضطراری آنالیز مسائل مربوط به قطعی برق، اظهار کرد: مدیران استانی صنعت برق، رابط و امین مدیریت ارشد استان در ارتباط و رایزنی با دستگاه های ملی و متبوع خود هستند.

وی ادامه داد: طرح مسایلی همچون قطعی برق تبریز با درخواست تهران، قابل قبول نیست و باید برای مردم، پاسخی قانع نماینده داشته باشیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با انتقاد از قطعی ناگهانی و بدون اطلاع رسانی برق در تبریز، اظهار کرد: پرهیز از قطعی بدون دلیل و بدون اطلاع رسانی، یکی از مصوبات جلسات گذشته است که در روزهای اخیر مورد غفلت واقع شده است.

محمدباقر هنربر با اشاره به ناراحتی و نارضایتی شدید مردمی از این قضیه، اعلام کرد: قطعی برق در بیمارستان سینا، چندین چاه تامین نماینده آب شرب و گرفتار شدن 100 نفر از شهروندان در آسانسور، از تبعات بی دقتی در اطلاع رسانی برای قطع برق است.

وی با تاکید بر مشارکت شهروندان نسبت به صرفه جویی در مصرف برق اضافه نمود: بعضی استان ها هیچ گونه قطعی برق در شبکه خانگی ندارند که باید مدیران استانی توانیر از این استان ها الگوبرداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1475

به "قطعی برق به کمترین میزان ممکن کاهش یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی برق به کمترین میزان ممکن کاهش یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید