توجیه عجیب معاون ترامپ برای ماسک نزدن در بیمارستان

به گزارش بلندانیوز، ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهوری آمریکا در جریان بازدید از مایو کلینیک در ایالت مینه سوتا، با وجود هشدار قبلی از زدن ماسک امتناع کرد که به نوعی زیر پا گذاشتن اعتبار یکی از معتبرترین مراکز و دانشگاه های علوم پزشکی جهان بود.

توجیه عجیب معاون ترامپ برای ماسک نزدن در بیمارستان

خبرگزاری فرانسه، تصاویر حاکی از آن است که مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا بدون پوشیدن ماسک با کارکنان بیمارستانی و یکی از بیماران در اتاقی شلوغ دیدار کرد.

در سیاستگذاری این مرکز خدماتی - پژوهشی آمده است: بخشی از پروتکل ما برای اطمینان از ایمنی شما این است که کلیه بیماران، بازدیدکنندگان و کارکنان باید در هنگام حضور در کلینیک مایو صورت خودشان را با ماسک بپوشانند تا از انتقال کووید-19 جلوگیری کنند.

این کلینیک معتبر در بیانیه ای اظهار داشت، لزوم استفاده از ماسک صورت به دفتر مایک پنس اطلاع داده شده بود.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) اخیراً توصیه های خود را به روز کرده است تا توصیه کند افراد از پوشش پارچه ای برای صورت در مکان های عمومی استفاده کنند، خصوصا در جایی که در هر زمان حفظ فاصله فیزیکی کافی سخت است، از جمله در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

اما مایک پنس، دونالد ترامپ و دیگر مقام های ارشد کاخ سفید عمدا این توصیه ها را نادیده می گیرند و این برآورد را ایجاد میکنند که این اقدامی هماهنگ برای کم اهمیت شمردن این بحران سخت است.

معاون ترامپ گفته است از ماسک استفاده نکرده است چون براساس اطلاعات مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، ماسک ها به جلوگیری از شیوع این ویروس توسط افراد مبتلا کمک می کند و او مبتلا نیست. پنس گفت: از آنجا که من کروناویروس ندارم، فکر کردم فرصت خوبی برایم باشد تا اینجا باشم، بتوانم با محققان صحبت کنم، با این پرسنل مراقب درمانی فوق العاده، و در چشمانشان نگاه کنم و بگویم متشکرم.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 755

به "توجیه عجیب معاون ترامپ برای ماسک نزدن در بیمارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجیه عجیب معاون ترامپ برای ماسک نزدن در بیمارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید