تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت در سلفی 20

به گزارش بلندانیوز، نخستین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 از قهرمانان و شهدای سلامت در مبارزه علیه کرونا تقدیر می کند و تیزر فراخوان آن با صدای علیرضا زحمتکش منتشر شده است.

تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت در سلفی 20

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20، دبیرخانه این رویداد سینمایی تا 20 شهریور 99 پذیرای آثار فیلمسازان حرفه ای و مردمی است.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 در بخش های فیلم کوتاه داستانی، مستند، موشن گرافیک و فوتورمان، بخش ویژه فیلم سلفی، فیلم با موضوع تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت، فیلم با موضوع ملی(جایزه ویژه دبیر)، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و جایزه ویژه نگاه خلاق، آثار حداکثر سه دقیقه ای را از علاقه مندان دریافت می کند.

این جشنواره آنلاین همچنین موضوعاتی از جمله همزیستی با کرونا و تاثیر شیوع آن بر ابعاد و شئون مختلف زندگی اجتماعی از جمله شهر، جامعه، تنهایی انسان معاصر، محیط زیست، سیاست، اقتصاد، عدم خشونت علیه بچه ها و زنان، فضای مجازی و... را شامل می شود.

حبیب ایل بیگی، محمدجواد حق شناس، مهرداد خوشبخت، مرجان ریاحی، افشین هاشمی و مریم دوستی، اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد هستند.

جزییات و اخبار این رویداد که به همت شهرداری تهران و سامانه هاشور برگزار می شود، در سایت جشنواره قرار گرفته است.

انتهای پیام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1007

به "تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت در سلفی 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت در سلفی 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید