ادامه سرخ پوشی بورس با افت اندک ارزش صف های فروش خبرنگاران- در روز کاهش معاملات و ادامه رکود بازار، نمادهای خودرویی و بانکی بیشترین حجم معامله را داشتند.

به گزارش بلندانیوز، خبرنگاران- در روز کاهش معاملات و ادامه رکود بازار، نمادهای خودرویی و بانکی بیشترین حجم معامله را داشتند.

به گزارش خبرنگاران، در معاملات امروز بورس تهران شاخص کل با افت هزار و 934 واحدی به رقم یک میلیون و 260 هزار و 800 واحد رسید.

ادامه سرخ پوشی بورس با افت اندک ارزش صف های فروش خبرنگاران- در روز کاهش معاملات و ادامه رکود بازار، نمادهای خودرویی و بانکی بیشترین حجم معامله را داشتند.

شاخص هم وزن نیز 606 واحد پایین آمد و در سطح 438 هزار و 370 واحدی ایستاد. همچنین شاخص کل فرابوس 3 واحد افت کرد و به رقم 17 هزار و 916 واحد رسید.

سهم های تاثیرگذار

امروز تاپیکو، فولاد و وغدیر نمادهای بزرگ بازار بودند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند. در جدول پرتراکنش ترین نمادهای بورس برکت صدرنشین است و شپنا و شستا در رتبه های بعدی هستند. در فرابورس نیز بپیوند، شگویا و ذوب پرتراکنش ترین نمادها هستند.

در روز کاهش معاملات و ادامه رکود بازار، نمادهای خودرویی و بانکی بیشترین حجم معامله را داشتند. در جدول حجم معاملات سایپا در صدر قرار گرفته است. ایران خودرو در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار قرار گرفت و رتبه سوم به بانک تجارت تعلق داشت. خگستر و بانک ملت نیز در رتبه های بعدی بیشترین حجم معاملات بازار قرار داشتند.

کاهش نسبی ارزش معاملات خرد

امروز ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 6 هزار و 371 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز دوشنبه 84 درصد کاهش یافته است. ارزش معاملات خرد نیز 18 درصد کاهش یافت و به رقم 2 هزار و 504 میلیارد تومان رسید.

افت اندک ارزش صف های فروش

در انتها معاملات امروز ارزش صف های خرید نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و در رقم 82 میلیارد تومان ایستاد. ارزش صف های فروش نیز 2.5 درصد کاهش یافت و 2 هزار و 808 میلیارد تومان شد.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1366

به "ادامه سرخ پوشی بورس با افت اندک ارزش صف های فروش خبرنگاران- در روز کاهش معاملات و ادامه رکود بازار، نمادهای خودرویی و بانکی بیشترین حجم معامله را داشتند." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه سرخ پوشی بورس با افت اندک ارزش صف های فروش خبرنگاران- در روز کاهش معاملات و ادامه رکود بازار، نمادهای خودرویی و بانکی بیشترین حجم معامله را داشتند."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید