گل محمدی: پنالتی ما را نگرفتند، اتلاف وقت در ذات بازیکن پرسپولیس نیست

به گزارش بلندانیوز، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در نیمه اول و دوم برای برنده شدن موقعیت های خوبی داشتیم اما بعد از گل از فرصت هایی که می توانستیم به گل برسیم خیلی راحت گذشتیم.

گل محمدی: پنالتی ما را نگرفتند، اتلاف وقت در ذات بازیکن پرسپولیس نیست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از تساوی یک بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته بیست و دوم گفت: بازی خوبی در مجموع انجام دادیم و مستحق کسب سه امتیاز بودیم. در نیمه اول و دوم برای برنده شدن موقعیت های خوبی داشتیم اما بعد از گل از فرصت هایی که می توانستیم به گل برسیم خیلی راحت گذشتیم.

وی افزود: فکر می کنم باید مقداری در حمله تصمیمات بهتری می گرفتیم، نزدن گل دوم دلیل مساوی نشدن بازی بود. البته به بچه های پرسپولیس افتخار می کنم زیرا در دوران برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و قرنطینه شرایط سختی داشتند اما تمرکزی خیلی خوب و انگیزه بالایی برای پیروزی در این مسابقه داشتند.

سرمربی تیم پرسپولیس مطرح نمود: به تک تک بازیکنانم خداقوت می گویم و از همه آنها تشکر می کنم. واقعاً حیف شد زیرا می توانستیم این بازی را با اختلاف گل ببریم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. به هر صورت فوتبال است البته داوری هم در 10-15 دقیقه خاتمهی تحت تأثیر بازی قرار گرفت.

گل محمدی افزود: داور در نیمه اول می توانست برای ما پنالتی بگیرد. خیلی از خطاها را برای تیم حریف به راحتی اعلام می کرد اما برای ما نمی گرفت این موضوع جای سؤال دارد اما به تیم داوری هم خسته نباشید می گوییم. فکر می کنم در مجموع بازی خوبی از هر دو تیم شاهد بودیم، پرسپولیس یکی از بازی های خوبش را انجام داد و مستحق کسب سه امتیاز بودیم اما چنین اتفاقی رخ نداد.

وی درباره اتلاف وقت بازیکنان پرسپولیس و مصدومیت بیش از اندازه آنها توضیح داد: امشب 2-3 مصدوم دادیم هیچوقت به بازیکنانم نمی گوییم چنین کاری کنند و در ذات بازیکنان پرسپولیس هیچ وقت چنین مسائلی وجود ندارد. نمی توانید موردی از تیم ما پیدا کنید تا آخرین لحظه شاگردانم برای پیروزی جنگیدند و به آنها تبریک می گویم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره درگیری های پس از خاتمه بازی گفت: اتفاق هایی که قبل از بازی در هتل و در راستا حرکت تیم ما به سمت ورزشگاه رخ داد تأثیرگذار است ما انسان هستیم و تحت تأثیر اتفاقات تلخ قرار می گیریم. بازیکن وقتی وارد زمین می شود تحت تأثیر همین مسائل بازی می کند و اتفاق های بعد از بازی ادامه اتفاقات قبل از مسابقه بود.

گل محمدی ادامه داد: تمام شاگردان من با نفرات حریف رفاقت دیرینه ای دارند اما هیجان بازی خیلی زیاد بود و می توان گفت چنین اتفاقاتی طبیعی است اما به هر صورت زیبنده دو تیم نبود.

همچنین علیرضا اشرف مدیر رسانه تیم پرسپولیس در ابتدای نشست خبری درباره اتفاقات قبل از مسابقه گفت: ابتدا به دلیل شرکت نکردن در نشست قبل بازی عذرخواهی می کنم اتفاقاتی که قبل از بازی رخ داد زیبنده باشگاه سپاهان نبود اما آن را به پای مردم خوب اصفهان نمی نویسیم اما به هر حال باید این مسائل پیگیری شود

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1474

به "گل محمدی: پنالتی ما را نگرفتند، اتلاف وقت در ذات بازیکن پرسپولیس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پنالتی ما را نگرفتند، اتلاف وقت در ذات بازیکن پرسپولیس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید