سعید رمضانی: اجازه داشتم برابر تیمهای ناصرخان بازی نکنم

به گزارش بلندانیوز، مدیر تیم فوتبال استقلال گفت:. باید با تدابیر شدید بهداشتی وارد تمرینات شویم و خودمان را برای مسابقات آماده کنیم. امیدوار بعدا برای از سرگیری مسابقات پشیمان نشویم.

سعید رمضانی: اجازه داشتم برابر تیمهای ناصرخان بازی نکنم

به گزارش بلندانیوز، سعید رمضانی مدیر تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در روز دوم خرداد که سالروز درگذشت ناصر حجازی است مراسمی برگزار می شود، گفت: دوستداران ناصر حجازی و طرفدران باشگاه استقلال هر سال همیشه سر مزار ناصر خان جمع می شدند ولی امسال خانواده ایشان تصمیم گرفتند به خاطر سلامتی مردم این مراسم را برگزار نکنند.

وی درباره خصوصیات رفتاری ناصر حجازی مطرح کرد: نه اینکه من چون داماد ایشان هستم بخواهم تعریف شان را کنم، بلکه تمام مردم ایران نسبت به شجاعت و صداقت او آگاه هستند. ناصر حجازی خودخواه نبود و منافع خودش را به منافع جمع ترجیح نمی داند. متأسفانه ایشان از بین ما رفت و من بعید می دانم که دیگر کسی مثل ناصر حجازی را داشته باشیم.

مدیر تیم فوتبال استقلال گفت: زمانی که فوتبال بازی می کردم، مربیان معمولاً به من اجازه می دادند که روبه روی تیم های ناصر حجازی بازی نکنم ولی آقای حجازی تأکیدشان بر این بود که تو باید بهترین بازی هایت را روبه روی تیم های من انجام بدهی. این مصداق عملی بحث صداقت ناصر حجازی بود. نمی دانم خداوند چطور رقم می زد که من در آن بازی ها گل هم می زدم.

رمضانی با اشاره به اینکه وقتی کسی صادقانه با مردمش رفتار کند و منافع خودش را به منافع جمع ترجیح ندهد و همچنین یک رو باشد طبیعتاً همیشه در ذهن مردم می ماند، اضافه کرد: می گویند آنچه که از دل برآید بر دل نشیند. ما معمولاً این خصوصیت ها را در دل مان داریم ولی متأسفانه زندگی امروزی ما باعث می شود که از این سرشت و طبیعت خودمان دور شویم. ناصر حجازی همیشه این سرشت را همراه خودش داشت و مردم هم او را دوست داشتند.

وی گفت: بحث ناصر حجازی برای خانواده ایشان قابل فراموش شدن نیست. وقتی ناصر حجازی رفت، ستون اصلی خانواده افتاد. وقتی شما محبت دوستداران ناصر حجازی را می بینید انگار ناصر حجازی در کنار ما دارد زندگی می کند و با ما نفس می کشد. این مسئله می تواند کمی تسلی بخش دوری ناصر حجازی برای خانواده ایشان باشد.

مدیر تیم باشگاه استقلال در رابطه با حضورش در این باشگاه گفت: این نیمکتی که من الآن روی آن نشسته ام، جایگاه بزرگانی بوده که برخی از آن ها دیگر در بین ما نیستند. امیدوار هستم که یک امانت دار خوب برای این بزرگان باشم. در آن کنار، وظیفه من بسیار سنگین تر شده است. دوست دارم تا آنجایی که در توانم هست به باشگاه استقلال کمک کنم و یاد و خاطره ناصر حجازی را همیشه زنده نگه دارم.

رمضانی در پایان درباه تست کرونا بازیکنان استقلال گفت: تست های کرونا را انجام دادیم و خوشبختانه بازیکنان ما مشکل خاصی نداشتند. باید با یک تدابیر شدید بهداشتی وارد تمرینات شویم و خودمان را برای مسابقات آماده کنیم. امیدوار هستیم که در ادامه جهت دچار مشکل نشویم. امیدوارم که بعداً پشیمان نشویم. ما تمام شرایطی که لازم بوده را انجام داده ایم و تمام امکانات لازم را فراهم کرده ایم.

  • سعادتمند: حجازی بودن، کار آسانی نبود
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 805

به "سعید رمضانی: اجازه داشتم برابر تیمهای ناصرخان بازی نکنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید رمضانی: اجازه داشتم برابر تیمهای ناصرخان بازی نکنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید