رونمایی از دستگاه POS اندرویدى ارز دیجیتال در هشتمین نمایشگاه هوشمند استانبول

به گزارش بلندانیوز، خبرگزاری خبرنگاران-هشتمین نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژی و شهر هوشمند استانبول از امروز (27 خردادماه) به مدت دو روز با حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و در قالب پاویون شرکت های دانش بنیان برگزار می گردد.

رونمایی از دستگاه POS اندرویدى ارز دیجیتال در هشتمین نمایشگاه هوشمند استانبول

بهترین تجربه سفر را با تور استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

به گزارش خبرنگاران، على زنجانى، مدیر ارشد استراتژى و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکى سبحان اظهار کرد: در نمایشگاه شهر هوشمند که از امروز (27خردادماه) به مدت دو روز با حضور شهرداران شهرهاى عظیم دنیا شروع به کار نموده مجموعه ما هم حضور دارد .

وی هدف از شرکت در این نمایشگاه را معرفی ATM ارز دیجیتال اسم کرد و گفت: بعلاوه در این نمایشگاه از محصول جدیدمان که دستگاه POS اندرویدى ارز دیجیتال است، رونمایى می کنیم و هدف اصلی ما این است که کشورمان و فعالان ایرانی این حوزه را باسم توسعه دهندگان صنعت بلاکچین به دنیا معرفى کنیم.

وی با بیان اینکه از ایران 20 شرکت دانش بنیان به دعوت معاونت علمی و فناورى ریاست جمهورى در پاویون حضور دارند گفت:حضور چشمگیر شرکت های دانش بنیان کشورمان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه شبکه، انرژی و شهر هوشمند ترکیه با هدف صادرات خدمات فنی و مهندسی و معرفی محصولات ایرانی به کشورهای دیگر صورت می گیرد.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان با بیان اینکه این نمایشگاه با حضور کشور های مختلف دنیا برگزار می گردد اسم داشت: در این نمایشگاه از دستگاه POS اندرویدى ارز دیجیتال رونمایی می کنیم و در تلاشیم تا با کشورهای دیگر هم در این زمینه تعامل نموده و ارتباطاتی را برقرار کنیم.

پاک باخته گان زنجانی با اشاره به اینکه یکی از شاخصه های اصلی شرکت های دانش بنیان نگاه به بازار های برون مرزی و کسب آمادگی و ایجاد زیرساخت های لازم در بنگاه برای ورود به این حوزه است، اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف حل مسائل شهر ها و ارائه راهکار هایی برای شهر های هوشمند، شبکه های هوشمند و انرژی هوشمند و با محور های حمل ونقل، مدیریت انرژی، اقتصاد، امنیت، زیرساخت، هوشمندسازی در همه زمینه ها، توسعه و رقابت بین شهر ها و بهبود کیفیت زندگی در استانبول برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1500

به "رونمایی از دستگاه POS اندرویدى ارز دیجیتال در هشتمین نمایشگاه هوشمند استانبول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از دستگاه POS اندرویدى ارز دیجیتال در هشتمین نمایشگاه هوشمند استانبول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید