رضایی: 150 نفر در کشور سود های بادآورده بورس را درو می کنند ، امروز مردم در بورس با زمین سوخته مواجهند

به گزارش بلندانیوز، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: 150 نفر در کشور متخصص چتربازی هستند و سود های بادآورده را درو می کنند و اکثریت مردمی که دیرتر وارد می شوند با زمین های سوخته روبرو می شوند.

رضایی: 150 نفر در کشور سود های بادآورده بورس را درو می کنند ، امروز مردم در بورس با زمین سوخته مواجهند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود در یادداشتی با عنوان بازار هیجانی، نقدینگی رهاشده و ضرر بازیگران کم اطلاع! به تحلیل شرایط این روز های بورس پرداخت.

متن یادداشت محسن رضایی به این شرح است:

وقتی اطلاعات بازار سرمایه و فرصت های اقتصادی آن به صورت یکسان برای عامه مردم شفاف نباشد عده اندکی نوسانات را زودتر پیش بینی و رصد می کنند، به موقع وارد بازار ها می شوند، سود های بادآورده را درو می کنند و اکثریت مردمی که دیرتر وارد می شوند با زمین های سوخته روبرو می گردند!

بنا بر اطلاعات موثق بیش از 150 نفر در کشور هستند که متخصص چتربازی هستند این افراد پول خود را در بانک ها و یا دارایی های نقد شونده نگه می دارند و می دانند که هر چند سال یک بار چه فرصت های سودآوری ایجاد می شود.

در مورد بورس هم طیف مذکور به خوبی پیش بینی کرده بود که این فرصت چه موقع در بورس رخ خواهد داد. با این حساب پول های خود را به آن سمت بردند و برداشت سودآور و قابل توجهی در سال 98 از بورس داشتند و داستان این اواخر که سوددهی بورس تمام شده بود و مردم عادی به سمت بورس رفتند خاتمه یافت؛ لذا ضرورت دارد درباره این نوع فعل و انفعالات مقطعی که با خود هیجان و تبعات مختلفی به بار می آورد به صورت جدی تصمیم گیری شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 991

به "رضایی: 150 نفر در کشور سود های بادآورده بورس را درو می کنند ، امروز مردم در بورس با زمین سوخته مواجهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: 150 نفر در کشور سود های بادآورده بورس را درو می کنند ، امروز مردم در بورس با زمین سوخته مواجهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید