دربی بدون تماشاگر برگزار می شود

به گزارش بلندانیوز، تهران (پانا) - معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت از برگزاری دربی بدون تماشاگر خبر داد.

دربی بدون تماشاگر برگزار می شود

به گزارش خبرآنلاین؛ محسن فرهادی در مورد برگزاری دربی بدون تماشاگر یا با تماشاگر گفت: 10 روز پیش دو مسابقه در تهران برگزار کردیم که در آنها به صورت آزمایشی تماشاگران حضور داشتند. این دو مسابقه مقدماتی برای برگزاری مسابقات فوتبال در همه ورزشگاه های کشور با تماشاگر بود. با توجه به تصویب مدیریت هوشمند محدودیت ها که مورد بازنگری قرار داده شد و جلسات متعددی که برگزار شد، مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا شروع طرح سامانه امید را از روز 15 آذر اعلام کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مبنای شروع 15 آذر است و دربی 13 آذرماه برگزار می شود بنابراین مسابقه این دو تیم بدون تماشاگر خواهد بود.

معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت در مورد حضور تماشاگران اعلام کرد: حضور تماشاگران براساس کنترل بلیت و برپایه واکسیناسیون خواهد بود و افراد یک خانواده هم می توانند در کنار همدیگر باشند اما فاصله گذاری تماشاگران با افرادی غیر از خانواده آنها به فاصله دو متری خواهد بود و همه تماشاگران باید ماسک به همراه داشته باشند.

فرهادی در مورد اینکه بعد از 15 آذر سازمان لیگ باید درخواست برگزاری مسابقات با تماشاگر را بدهد یا نه، گفت: بله 15 آذر درخواست داده می شود اما همانطور که شما هم گفتید پروتکل ها در آن دو مسابقه به دقت رعایت نشد. اگر بعد از 15 آذرماه ستاد ملی کرونا مصوبه را اعلام و لازم الاجرا کند این مصوبه مبنای مجوز حضور تماشاگران خواهد بود و دیگر نیازی به مجوز موردی ندارد. مسابقات در ورزشگاه های سراسر کشور با تماشاگر و براساس ضوابط استانی انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1705

به "دربی بدون تماشاگر برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دربی بدون تماشاگر برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید