حمله مرگبار اسب آبی به کشاورزی در آفریقای جنوبی

به گزارش بلندانیوز، یک کشاورز در آفریقای جنوبی از طریق یک اسب آبی که آن را به عنوان حیوان خانگی پرورش داده بود کشته شد و حیوانی که پیشتر او را به عنوان یکی از پسرانش توصیف نموده بود.

حمله مرگبار اسب آبی به کشاورزی در آفریقای جنوبی

با تور افریقای جنوبی یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

به گزارش گروه حوادث بلندانیوز از بلندانیوز، کشاورز ماریوس اِلز 40 ساله در حالی که بار ها از سوی حیوان بزرگ الجثه 6 ساله با وزن بیش از یک تن آسیب دیده بود، جسدش یک روز در رودخانه نزدیک خانه اش پیدا شد.

او از اهالی ایالتی فری در آفریقای جنوبی بود که یک اسب آبی به نام هامفری را برای پرورش پذیرفت و تصاویر حیوان را در اوایل امسال درحالی که سوار آن شده بود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

این کشاورز هنگامی که این اسب آبی را پرورش می داد، گفته بود که از بازی با او لذت می برم. آن برای من مانند یک پسر است، یک رابطه قوی بین من و هامفری وجود دارد و این چیزی است که بعضی از مردم نمی فهمند، آن ها فکر می نمایند فقط می توان سگ و گربه را حیوان خانگی دانست، اما من با خطرناک ترین حیوان آفریقا بازی می کنم.

با این حال این نگهداری این حیوان دوام زیادی نداشت، زیرا امدادگران وقتی با اطلاع مردم به محل حادثه شتافتند، متوجه شدند که اسب آبی چندین بار آقای الز را گاز گرفته است که منجر به مرگ وی شده و او برای مدت نامعلومی در آب رها بوده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1142

به "حمله مرگبار اسب آبی به کشاورزی در آفریقای جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله مرگبار اسب آبی به کشاورزی در آفریقای جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید