تور استانبول؛ سه شب 5 میلیون تومان! ، افزایش عجیب نرخ تورها در روزهای شلوغ ایرانی ها در ترکیه ، مقایسه قیمت ها با نرخ های سال 97

به گزارش بلندانیوز، قیمت تورهای استانبول همزمان با شروع شهریور ماه بالا رفت به طوری که قیمت های فعلی برابر قیمت بعضی تورهای اروپایی در یکسال گذشته است.

تور استانبول؛ سه شب 5 میلیون تومان! ، افزایش عجیب نرخ تورها در روزهای شلوغ ایرانی ها در ترکیه ، مقایسه قیمت ها با نرخ های سال 97

بلندانیوز: همزمانی تعطیلات، هوای خنک و برنامه های فرهنگی در استانبول، این شهر معروف ترکیه را این روزها گزینه سفر بسیاری از ایرانی ها نموده است. در کنار افزایش قیمت عجیب پروازهای این جهت در حال حاضر تورهای گردشگری به این شهر نیز قیمت های خود را به طور قابل توجهی افزایش داده اند.

آنالیز ها نشان می دهد که تورهای سه روزه که انتخاب مناسبی برای سفر به استانبول است این روزها بین 4 تا 5 میلیون تومان قیمت می خورد که در صورت سفر انفرادی و درخواست هتل های با کیفیت این قیمت افزایش پیدا خواهد نمود.

همچنین تورهای 4 روزه استانبول نیز این روزها بین 5 تا 6 میلیون تومان قیمت می خورد و تورهای 5 روزه نیز قیمتی در همین محدوده دارند.

با توجه به وضعیت قیمت های رفت و برگشت پرواز تهران به استانبول به نظر می رسید که تورها در حال حاضر به صرفه تر هستند. با این وجود قیمت هایی که این روزها روی تور های ترکیه زده می گردد، زمانی قیمت تورهای اروپایی بوده است و حتی با در نظر دریافت گرانی های سال های اخیر نیز در حال حاضر قیمت هایی بالایی دارند.

جدول قیمت تورهای استانبول در مرداد و شهریور ماه سال گذشته را ببینید. نرخ دلار در حال حاضر با نرخ آن در مرداد ماه 1397 برابر است. افزایش قیمت پروازها و تورهای خارجی بسیار عجیب و خارج از منطق است. نظارتی هم بر این وضعیت صورت نمی گیرد.

منبع: چمدان
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 38

به "تور استانبول؛ سه شب 5 میلیون تومان! ، افزایش عجیب نرخ تورها در روزهای شلوغ ایرانی ها در ترکیه ، مقایسه قیمت ها با نرخ های سال 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استانبول؛ سه شب 5 میلیون تومان! ، افزایش عجیب نرخ تورها در روزهای شلوغ ایرانی ها در ترکیه ، مقایسه قیمت ها با نرخ های سال 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید