بولتون: ترامپ آنگونه که می گوید به ایران فشار نیاورد

به گزارش بلندانیوز، مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید مدعی است ترامپ آنگونه که می گوید به ایران فشار نیاورده و به همین دلیل راهبردش علیه این کشور رو به شکست است.

بولتون: ترامپ آنگونه که می گوید به ایران فشار نیاورد

به گزارش گروه بین الملل بلندانیوز، جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید در یکی از تازه ترین اظهارنظر های رسانه ای خود، ضمن تقدیر از دولت فعلی واشنگتن از وی بابت پشت پا زدن به برجام تقدیر کرد و در عین حال گفت که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در عمل به وعده خود مبنی بر در تنگنا قرار دادن ایران با اتکا به تحریم های اقتصادی و دیگر ابزار، پیروز عمل نکرده است.

وی در این باره اضافه کرد: سیاست ترامپ رو به شکست است؛ گمان نمی کنم وی به شعار فشار حداکثری علیه ایران جامه عمل بپوشاند. در طول دوره خدمت من، راه های بی شماری بود که باید برای اعمال فشار به ایران به آن استناد می کردیم.

بولتون همچنین از رویکرد دیپلماتیک ترامپ در مواجهه با کیم جونگ اون رهبر کره شاقتصادی انتقاد کرد و گفت: این هم یک شکست بوده است.

وی همچنین مدعی شد کره شاقتصادی در 30 سال گذشته، 4 بار برای خلاصی از تسلیحات هسته ای خود فرصت داشته حال آنکه هرگز تمایلی برای انجام این کار نداشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 545

به "بولتون: ترامپ آنگونه که می گوید به ایران فشار نیاورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولتون: ترامپ آنگونه که می گوید به ایران فشار نیاورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید