ادامه جنگ رم و اینتر پس از مبادله نافرجام میان دو باشگاه

به گزارش بلندانیوز، اختلافات دو باشگاه ایتالیایی رم و اینتر پس از منتفی شدن معاوضه بازیکن میان این دو باشگاه بالا گرفته است.

ادامه جنگ رم و اینتر پس از مبادله نافرجام میان دو باشگاه

به گزارش بلندانیوز، پس از لغو معاوضه بازیکن میان باشگاه های رم و اینتر که به ترتیب قرار بود لئوناردو اسپیناتزولا و متئو پولیتانو را به یکدیگر بدهند، اختلافاتی میان این دو باشگاه به وجود آمد که اکنون بر شدت آن اضافه کرده شده است.

دوباشگاه برای معاوضه این بازیکنان با هم به توافق رسیده بودند و این دو بازیکن ایتالیایی حتی تست های پزشکی لازم را هم انجام دادند اما در آخرین لحظات قبل از عقد قرارداد، باشگاه اینتر تغییر موضع داد و با وضع شروطی جدید، باعث لغو این جابجایی شد. این موضوع خشم مسئولان باشگاه رم را به همراه داشت و گفته می گردد که آنها در صدد شکایت از نراتزوری هستند. در این میان مدیر ورزشی این باشگاه جان لوکا پتراکی روز یکشنبه در گفت و گو با شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شد دلیل کارشکنی اینتر در انجام این معاوضه، اختلاف نظر جدی میان پیر آئوسیلیو به عنوان مدیر ورزشی و جوزپه ماروتا به عنوان مدیر اجرایی آبی و مشکی های شهر میلان بوده است. او اقدام باشگاه اینتر برای پا پس کشیدن از معاوضه بازیکن را مصداق شاخص خلف وعده دانست و از مدیران این باشگاه انتقاد کرد.

اما اظهارات پتراکی بی جواب نمانده و واکنش همتای او در باشگاه اینتر را به همراه داشته است. آئوسیلیو در پاسخ به اظهارات پتراکی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من فکر می کنم که مدیر ورزشی باشگاه رم شناخت بالایی از مفهوم اختلاف دارد، چون اغلب اوقات او را در این شرایط می بینم به خصوص وقتی پای نشست های خبری و مصاحبه با رسانه ها در میان باشد. اکنون اما لازم می دانم که به او اطمینان خاطر بدهم ما اعضای باشگاه اینتر همگی در یک جبهه قرار داریم. در باشگاه ما زمانی که یک مذاکره شروع می گردد، تمام عوامل موافقت خود را با آن اعلام نموده اند، چه فنی چه اقتصادی.

آئوسیلیو اضافه کرد: وقتی ما به به سراغ بازیکنی می رویم، تمامی دست اندرکاران باشگاه از رئیس تا سرمربی موافقت کامل خود را با آن اعلام نموده اند. اگر مدیر ورزشی باشگاه رم طور دیگری فکر می نماید، مشکل خودش است. من فقط می گویم که میان همکاران باید احترام و رویکردی حرفه ای وجود داشته باشد. او باید به فکر مسائل مربوط به خودش باشد من درباره اینتر صحبت می کنم نه مسائل رم. پس دست اندرکاران سایر باشگاه ها هم درباره حواس شان به کارهای خودشان باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 480

به "ادامه جنگ رم و اینتر پس از مبادله نافرجام میان دو باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه جنگ رم و اینتر پس از مبادله نافرجام میان دو باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید