یک قدم تا نیکوکاری با دیجی کالا مهر

به گزارش بلندانیوز، در سال هایی نه چندان دور، وقتی به اواخر شهریور نزدیک می شدیم و حال و هوای مهر سرک می کشید، درست حوالی زمانی که بچه ها با ذوق و شوق مغازه ها را پر می کردند از شوق انتخاب دفتر و مداد، جشنی برگزار می شد برای حمایت از دانش آموزانی که هیچ تفاوتی با بقیه بچه ها نداشتند، جز اینکه در خانواده هایی کم برخوردار به جهان آمده بودند یا در مناطقی کم امکانات بزرگ می شدند. این جشن برگزار می شد تا اقلام تحصیلی مورد احتیاج را به دست این بچه ها برساند و بتواند امکان تحصیل راحت تر و داشتن آینده روشن را برایشان فراهم کند.

یک قدم تا نیکوکاری با دیجی کالا مهر

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام دیجی کالا، حالا سال هاست که خبری از برگزاری آن جشن با حال و هوای قدیمی نیست و با آمدن کرونا اوضاع بدتر هم شده است؛ اما احتیاج دانش آموزان محروم به تحصیل و لوازم آن همچنان پا برجاست. به همین علت هم دیجی کالا با همکاری موسسه مردم نهاد مهر گیتی و در قالب سرویس تازه دیجی کالا مهر تصمیم گرفت دست به کار گردد و فاصله بچه ها تا رسیدن به لوازم تحریر مورد احتیاجشان را به مقدار چند کلیک کاهش دهد.

موسسه مردم نهاد گیتی چه می نماید؟

موسسه مردم نهاد گیتی یکی از موسسه های مردم نهادی است که در سرویس دیجی کالامهر حضور دارد. این موسسه پس از 16 سال فعالیت در حوزه مدرسه سازی و تامین تجهیزات مدارس و دانش آموزان، در حال حاضر اقلام مورد احتیاج دانش آموزان منطقه ها کم برخوردار را تعیین نموده و آن ها روی سایت دیجی کالامهر قرار داده است. شما می توانید با ورود به دیجی کالا مهر و انتخاب موسسه مهر گیتی، لیست کاملی از این اقلام را که شامل دفتر مشق، مداد سیاه، مداد قرمز، اتوماتیک، پاکن، تراش، جامدادی، کوله پشتی و ... می گردد را مشاهده نموده و اگر از دست تان برمی آید، یک یا چند مورد از این محصولات را هدیه دهید تا به وسیله دیجی کالا مهر و موسسه مهر گیتی به دست دانش آموزان برسد.

بعلاوه با توجه اینکه بعد از پاندمی کرونا، آموزش ها به سمت آنلاین شدن رفته اند، تبلت هم یکی دیگر از اقلام مورد احتیاج این بچه هاست که به سختی در اختیارشان قرار می گیرد. به همین علت تبلت هم در میان اقلام تعیین شده برای دانش آموزان محروم قرار گرفته است. کالای انتخاب و خریداری شده به وسیله شما ظرف نهایتا یک هفته به موسسه منتقل خواهد شد و پس از بسته بندی به دست دانش آموزان هدف در منطقه ها دور از مرکز خواهد رسید.

موسسه مهر گیتی تا به حال با فعالیت های خیرخواهانه خود توانسته بیش از 540 مدرسه احداث کند، بیش از سه میلیون و 800 هزار جلد کتاب را به دست دانش آموزان برساند و 3100 رایانه را به مدارس منطقه ها کم برخوردار اهدا کند.

امنیت و شفافیت، ویژگی دیجی کالا مهر

هر خرید نیکوکارانه ای که به وسیله شما و به وسیله دیجی کالامهر انجام گردد، بعد از اجرای پروژه و استفاده از این کالاهای مورد احتیاج به وسیله سازمان های خیریه بصورت فصلی گزارش داده خواهد شد و اینگونه شما به سادگی چند کلیک می توانید در امور عام المنفعه و داوطلبانه مشارکت نمایید. همین حالا اگر وارد صفحه کمپین شوید، خواهید دید چه تعدادی از کاربران، معادل چه مبلغی از اقلام ضروری را نه فقط برای حمایت تحصیلی، بلکه برای سایر موسسه های نیکوکاری مرتبط با سلامت و درمان، محیط زیست، خدمات اجتماعی و ... اهدا نموده اند. برای مثال موسسه محک که از دیگر موسسه های حاضر در دیجی کالامهر است، لیستی شامل آب معدنی، مواد شوینده، شیر کم چرب و ... را برای حمایت از بچه ها تحت پوشش خود تعیین نموده که نیکوکاران می توانند به تامین آن ها برای بیمارستان محک اقدام نمایند.

موسسات دیگری مانند موسسه خیریه نیکان، انجمن حمایت از بچه ها کار، انجمن دیابت گابریک و ... جزو دیگر موسسات همکار در دیجی کالامهر هستند و همگی علاوه بر اینکه به صورت رسمی دارای مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح هستند، مورد ارزیابی دیجی کالا هم قرار گرفته اند و در بازه های زمانی فصلی گزارش عملکرد خود را به کاربران ارائه خواهند کرد.

برای یاری به دیجی کالا مهر چه باید کرد؟

کافی است شماره تلفن همراه خود را پس از ورود به دیجی کالامهر در قسمت ورود به حساب کاربری وارد کنید. کد مربوطه برایتان پیامک می گردد و با وارد کردن آن می توانید به صفحه اصلی دیجی کالامهر وارد شوید.

· در این مرحله با کلیک روی نام موسسه مورد نظر خود مثل مهر گیتی، می توانید علاوه بر تماشا خلاصه ای از فعالیت های موسسه؛ لیست، عکس و قیمت تک تک کالاهای مورد احتیاج برای حمایت از افراد تحت پوشش را هم مشاهده کنید. بعلاوه خواهید دید که چند نفر دیگر این اقلام را برای مقاصد نیکوکارانه تهیه و اهدا نموده اند.

· با فشردن دکمه انتخاب کالا، کالای مد نظرتان به سبد خرید اضافه خواهد شد و سپس با ادامه فرایند خرید، مراحل نهایی شدن را طی می نماید. از این مرحله به بعد تا لحظه ای که کالای اهدا شده به وسیله شما به دست جامعه هدف موسسه نیکوکاری برسد، به وسیله پیامک در جریان مراحل مختلف کارها قرار خواهید گرفت.

از آنجایی که قیمت محصولات مورد احتیاج موسسات خیریه با قیمت های آورده شده در صفحات خرید عادی دیجی کالا تفاوتی ندارد، خوب است بدانید که سود کالاهای اهدا شده به وسیله شما به صندوق مهر دیجی کالا واریز می گردد و هر فصل صرف امور نیکوکاری خواهد شد. بنابراین دیجی کالا از این فرایند برای خود سودی نخواهد داشت و صرفا در حال اجرا مسئولیت اجتماعی خود در قالب پلتفرم هوشمند دیجی کالامهر است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1600

به "یک قدم تا نیکوکاری با دیجی کالا مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک قدم تا نیکوکاری با دیجی کالا مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید