نقش خانزاده های دولتی در سوءاستفاده از کاربران تلگرام باید بررسی شود

به گزارش بلندانیوز، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بعضی از خبرهای فضای مجازی نشان از سوءاستفاده از کاربران تلگرام می دهد، گفت: نقش خانزاده های دولتی در سوءاستفاده از کاربران تلگرام باید بررسی شود.

نقش خانزاده های دولتی در سوءاستفاده از کاربران تلگرام باید بررسی شود

عباس مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی بلندانیوز با بیان اینکه برخی از کاربران اپلیکیشن تلگرام مورد سوءاستفاده قرار گرفته اند، گفت: با توجه به خبرهای مستندی که در فضای مجازی در مورد اشکالات و سوءاستفاده تلگرام از کاربران شده است، از کمیسیون اصل نود درخواست می کنم به این موضوع رسیدگی کرده و علاوه بر این که نقش وزیر یا وزارت ارتباطات در این زمینه را بررسی کند، سازمان بازرسی کل کشور هم این موضوع را باید در دستورکار قرار دهد.

باید مطابق مقررات مبالغ اضافی به مردم بازگردانده شود

وی افزود: موضوع کاربران اپلیکیشن تلگرام که مورد سوءاستفاده قرار گرفته موضوعی است که این روزها دست به دست در فضای مجازی از آن صحبت می شود؛ چراکه کلیپ و موشن گرافی هایی هم در این زمینه وجود دارد. درواقع عنوان شده مبالغ زیادی را این اپلیکیشن از کاربران اخذ کرده است که باید مطابق مقررات مبالغ اضافی به مردم بازگردانده شود.

صاحبان قدرت و نفوذ نباید در اموال مردم دخل و تصرف داشته باشند

مقتدایی شرح داد: صاحبان قدرت و نفوذ نباید در اموال مردم دخل و تصرف داشته باشند و باید در صورت تأیید موضوع سوءاستفاده از کاربران تلگرام حقوق مردم رعایت شده و مبالغ اضافی بازگردانده شود. این در حالی است که از سازمان بازرسی کل کشور می خواهم به این موضوع ورود پیدا کرده و نقش وزارت ارتباطات و وزیر را مورد بررسی قرار دهد.

نقش خانزاده های دولتی در این موضوع مشخص شود

وی در سرانجام گفت: در حال حاضر فضای مجازی تحت تأثیر خبر سوءاستفاده از کاربران تلگرام قرار گرفته است که در این رابطه باید نقش خانزاده های دولتی در این موضوع مشخص شود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 911

به "نقش خانزاده های دولتی در سوءاستفاده از کاربران تلگرام باید بررسی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش خانزاده های دولتی در سوءاستفاده از کاربران تلگرام باید بررسی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید