مبارزه مرد آمریکایی با خرس در خانه اش

به گزارش بلندانیوز، خرسی که برای ربودن سگ های خانگی وارد خانه شهروند آمریکایی شده بود با صاحب سگ ها درگیر شد.

مبارزه مرد آمریکایی با خرس در خانه اش

خبرنگاران - ویدئویی دلهره آوری که به تازگی منتشر شده و تبدیل به ویدئویی داغ شد، مبارزه یک مرد اهل فلوریدای آمریکا با یک خرس سیاه را به تصویر می کشد.

بنا به گزارش Inside Edition والتر هیکوکس برای نجات سگ هایش از دست خرس با این حیوان گلاویز شد. در ویدئویی که از طریق دوربین زنگ درب خانه تهیه شده هیکوکس را در حالی که در پاسیو خانه اش با این خرس سیاه روبرو می شود، نشان می هد.

در این ویدئو والتر در حالی که در پاسیو و در مقابل درب خانه به همراه سه سگ خود حضور دارد با شنیدن صدای مشکوک به عقب نگاه می کند. در این لحظه ناگهان یک خرس سیاه از پشت سر به این مرد حمله ور شده و او را نقش بر زمین می کند. در ادامه در حالی که خرس پنجه های خود را به سمت بدن والتر روانه می کند او پیروز شده تا خرس را به بیرون از پاسیو فراری داده و با کشیدن مبل و قرار دادن آن در مقابل ورودی، راه این حیوان را سد می کند.

در این ویدئو صدای والتر پس از دفع حمله خرس مهاجم شنیده می شود که می گوید: اوه خدای من.

بیشتر بخوانید

والتر به WFTV در این باره گفت: در حال حاضر چیز های زیادی به ذهنم نمی رسد. غیر از اتفاقی که به خیر گذشت. خرس وارد خانه من که سه سگ و همسرم در آن حضور داشتند شد. تمرکز من میان چشمان خرس و سگ هایم بود. می خواستم این تمرکز را بشکنم. فورا به سمت خرس خیز برداشتم و پیروز شدم تا قبل رسیدن آن به سگ هایم این حیوان را بیرون کنم.

گفتنی است؛ والتر قصد دارد تا دری را در قسمت بیرونی ایوان نصب کرده و مقداری اسپری خرس را برای آمادگی داشتن در مواقع مشابه تهیه کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1782

به "مبارزه مرد آمریکایی با خرس در خانه اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه مرد آمریکایی با خرس در خانه اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید