علیرضا جهانبخش بهترین بازیکن برایتون در آخرین ماه سال 2019 میلادی شد

علیرضا جهانبخش، مهاجم تیم فوتبال برایتون انگلیس با اختلاف نسبت به دو هم تیمی اش به عنوان بهترین بازیکن ماه دسامبر 2019 این تیم انتخاب شد.

علیرضا جهانبخش بهترین بازیکن برایتون در آخرین ماه سال 2019 میلادی شد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا جهانبخش که به همراه نیل مائوپای و آرون موی برای انتخاب به عنوان بهترین عملکرد ماه دسامبر سال 2019 از سوی هواداران برایتون کاندیدا شده بود، با اختلاف بیشترین آرا را از سوی هواداران کسب کرد.

سایت اینترنتی باشگاه برایتون جهانبخش را به دلیل عملکردی که مقابل بورنموث در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس داشت و پیروز شد سریع ترین گل تاریخ باشگاهش در لیگ برتر را به ثمر برساند، در بین کاندیداها قرار داده بود. همچنین نیل مائوپای با توجه به گلزنی در دیدار با آرسنال و آرون موی به دلیل نمایش خوب مقابل بورنموث و به ثمر رساندن گل دوم تیمش، دیگر کاندیداها بودند که با جهانبخش رقابت می کردند.

در سرانجام نظرسنجی باشگاه برایتون، علیرضا جهانبخش با کسب 65 درصد آرا از سوی هواداران، به عنوان بهترین بازیکن ماه دسامبر باشگاه برایتون معرفی گشت. موی به عنوان دومین بازیکن، 30 درصد آرا را کسب کرد و مائوپای هم فقط پنج درصد آرا را از هواداران دریافت کرده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اسفند 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 443

به "علیرضا جهانبخش بهترین بازیکن برایتون در آخرین ماه سال 2019 میلادی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا جهانبخش بهترین بازیکن برایتون در آخرین ماه سال 2019 میلادی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید