شادی: برای خوشرنگ ترین مدال پارو می زنم، حاصل ماه ها زحماتم را می گیرم

به گزارش بلندانیوز به اینچئون، محسن شادی عضو تیم ملی روئینگ تک نفره کشورمان، ضمن بیان مطلب فوق اضافه کرد: ماه هاست که برای مسابقه فردا تمرین و کوشش می کنم و تمام هدفم هم این است که بتوانم خستگی این همه تمرین و دوری از خانواده را با کسب خوشرنگترین مدال بگیریم.

شادی: برای خوشرنگ ترین مدال پارو می زنم، حاصل ماه ها زحماتم را می گیرم

وی ادامه داد: تمامی حریفانم در مسابقه فردا حضور دارند بخصوص حریف هندی که توانست در کسب سهمیه المپیک 2012 لندن از من پیشی بگیرد و اول گردد. من این حریف را در رقابتهای سال و همچنین مقدماتی اینچئون شکست دادم و مطمئنم که فردا هم از عهده او و سایر حریفان بر می آیم. حضورم در مرحله مقداتی این بازی ها امید خودم را هم برای تکرار افتخار آفرینی بیشتر کرد چرا که با فشار حدود 70 تا 80 درصد توانستم براحتی صعود کنم.

دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2010 گوانجو که با سایت کمیته ملی المپیک تبادل نظر می کرد، اضافه کرد: اصلا به رکورد و حریف و شرایط جوی فکر نمی کنم. باید دو کلیومتر را با تمام نیرو و توان پارو بزنم و این مهم است که پیشتر از همه از خط سرانجام بگذرم.

وی در مورد شرایط جوی محل برگزاری بازیها و احتمال بارش مجدد باران در مسابقات فردا اظهار کرد: من و اکثر هم تیمی هایم از مناطق سردسیر و باران خیز کشور هستیم و به این شرایط عادت داریم. در اردوی ارومیه هم تقریبا در مین شرایط تمرین کردیم و مشکل خاصی نخواهیم داشت.

شادی در سرانجام از اردوی چین که پیش از بازی های آسیایی اینچئون برگزار گردید، بعنوان یکی از بهترین مراحل مقدماتی کاروان قایقرانی یاد کرد و گفت: در این اردو با توجه به شرایط آب و هوایی نزدیک دو کشور به شرایط خوبی رسیدیم و توانستیم به شرایط ایده آل خود دست یابیم.

هفدهمین دوره بازی های آسیایی از 28 شهریور در اینچئون کره جنوبی شروع شده و تا 12 مهرماه ادامه پیدا می نماید. در این دوره از مسابقات 9501 ورزشکار از 45 کشور آسیایی در 36 رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. کاروان ورزش ایران نیز با 282 ورزشکار شامل 224 ورزشکار مرد و 58 ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 112

به "شادی: برای خوشرنگ ترین مدال پارو می زنم، حاصل ماه ها زحماتم را می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شادی: برای خوشرنگ ترین مدال پارو می زنم، حاصل ماه ها زحماتم را می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید