تور ارزان اروپا: سرویس های ابر مایکروسافت هدف تازه تحقیق و آنالیز در اروپا

به گزارش بلندانیوز، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، به همین دلیل پرسشنامه ای به وسیله رویترز رصد شده است. چنین اقدامی به تحقیقات رسمی و تجدید آنالیز های دقیقی از این شرکت آمریکایی منجر می گردد.

تور ارزان اروپا: سرویس های ابر مایکروسافت هدف تازه تحقیق و آنالیز در اروپا

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

کمیسیون اتحادیه اروپا در دهه گذشته میلادی به علت نقض قوانین آنتی تراست و عدم پیروی از دستور مقامات برای متوقف کردن فعالیت های ضدرقابتی، جریمه ای 1.6 میلیارد یورویی برای مایکروسافت معین کرد. این جریمه پس از آن وضع شد که شرکت آلمانی نکست کلاد، او وی چ کلاد فرانسه و 2 شرکت دیگر شکایت هایی علیه عملکرد مایکروسافت در حوزه ابر رایانشی ثبت کردند.

در خصوص تحقیقات نو، در پرسشنامه ای که به وسیله رویترز رصد شده، آمده است: کمیسیون اتحادیه اروپا اطلاعاتی دریافت نموده که نشان می دهد احتمالاً مایکروسافت از موقعیت برتر خود در بعضی بازارهای نرم افزاری برای جلوگیری از رقابت در خصوص بعضی خدمات رایانش ابری سواستفاده می نماید.

رگولاتورها در این باره پرسیده اند آیا قراردادهای اعطای لیسانس مایکروسافت با تهیه کنندگان سرویس های ابر رایانشی به رقبا اجازه رقابت می دهد یا خیر.

بعلاوه آنها می خواهند بدانند آیا شرکت ها برای تکمیل زیرساخت های ابری خود جهت رقابت موثر به سیستم های عامل و برنامه های کاربردی بهره وری مایکروسافت احتیاج دارند یا خیر.

دیگر سوال پرسیده شده از شرکت ها درباره تفاوت میان هزینه های اعطای لیسانس و شرایط تجاری بین قراردادهای مذکور با تهیه کنندگان سرویس های ابر رایانشی و برنامه دیگری است که طی آن سرویس ابر مایکروسافت را همراه خدمت خود به طور غیر مستقیم می فروشند.

بعلاوه محدودیت های فنی احتمالی سرویس های ابر رایانشی در زیرساخت ابر شرکت از دیگر سوالات این پرسشنامه بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1870

به "تور ارزان اروپا: سرویس های ابر مایکروسافت هدف تازه تحقیق و آنالیز در اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان اروپا: سرویس های ابر مایکروسافت هدف تازه تحقیق و آنالیز در اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید