رامبد جوان: شایعه مهاجرتم دروغ است، خندوانه ساخته می گردد

به گزارش بلندانیوز، خندوانه بیست و یکم خردادماه سال 93 آغاز شد و در سوم آبان ماه همان سال به انتها رسید. استقبال مردم از این برنامه باعث شد تا رامبد جوان به فکر فصل های بعدی باشد. او همواره بر خلاقیت و نوآوری و حرف جدید داشتن در برنامه و سریال و فیلم تأکید داشته است.

رامبد جوان: شایعه مهاجرتم دروغ است، خندوانه ساخته می گردد

از وبلاگ آقای رضایی دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به همین خاطر رفته رفته در فصل های بعدی اتفاقات جدیدی به برنامه خندوانه اضافه شد. فارغ از خنده های 25 ثانیه ای برای بالا بردن اعتماد به نفس، بارقه امید و شادی آفرینی در جامعه، خواندن آهنگ های ملی گرایی و وحدت آفرینی، گزارشی از صاحبان مشاغل و کارآفرینی، گپ و گفت با مهمانان متنوع برنامه، اجرای نمایش طنز توسط جناب خان و بازیگران دیگر، ورود استندآپ کمدی به تلویزیون، مسابقه خنداننده برتر بین 16 کمدین، اتفاقات جدیدی مثل لباهنگ، ادابازی، خنداننده شو، نی نی رو و مسابقه روبیکیو، مخاطب را با تنوع در برنامه سازی روبرو می کرد.

اتفاقات جالب توجه و استقبال مردم از خندوانه، رامبد جوان را بیش از فضای کارگردانی در سریال و فیلم سینمایی، در قُرُقِ ساختِ فصل های بعدی خندوانه قرار داد. زیرا خندوانه تا ایستگاه ششم ادامه پیدا کرد و تا شانزدهم فروردین ماه سال جاری روی آنتن بود.

همان روزها شایعه هایی در فضای مجازی دست به دست می شد که رامبد جوان دیگر قصدِ ساختن خندوانه هفتم را ندارد. اما در آخرین قسمت از برنامه خندوانه که ایام نوروز روی آنتن می رفت حبیب رضایی بازیگر سینما و تلویزیون در جریان گپ و گفت از مجری و کارگردان این برنامه خواست تا به خاطر مردم و خنده ها و شادی ها که لازمه طراوت و شادابی این جامعه است، شاهد خندوانه های بعدی باشیم.

رامبد جوان هم این قول و وعده را داد که بعد از یک دوره استراحت و تغییر و ابتکار جدید، دوباره خندوانه را روی آنتن ببرد. البته همین چندی پیش که شایعه سازی ها به اوج خودش رسید موانعی ایجاد شده که فعلاً از خندوانه خبری نیست تهیه کننده این برنامه خاطرنشان کرد فصل جدید بنابر توافق با شبکه نسیم پس از محرم و صفر روی آنتن می رود.

البته پیش از این هم در جریان ساخت بخش هایی از برنامه قاچ در مناطق سیل زده خودِ رامبد جوان، تهیه کننده و عوامل دیگر این وعده را دادند و مردم هم از این حضور دوباره شادمان شدند.

رفتنِ رامبد جوان به کانادا برای به جهان آوردن فرزند خود، دوباره حاشیه ها و موج سازی ها را به اوج خودش رساند. تا جائیکه بعضی از تلویزیون خواستند دیگر به این حضور انتها دهد. در همه این جریانات هیچ واکنشی از مجری و کارگردان برنامه خندوانه و البته بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون شنیده نشد.

تا اینکه روز گذشته حاشیه ها جهت دیگری گرفت و این بار ادعا کردند که ساخت فصل جدید این برنامه در هاله ای از ابهام است. آنطور که شنیده می شود رامبد جوان تا آخر سال جاری قطعاً به ایران برنمی شود. یا جملات دیگر که: حواشی پیرامون مهاجرت رامبد جوان به کانادا هم در این شرایط بی تأثیر نیست.

قبل از هر نوع پاسخی باید به این نکته اشاره نمود این روزها تصویر رامبد جوان در آیتم های کوتاه و پشت صحنه های شوخی و طنزِ شبکه نسیم روی آنتن می رود. منابع موثق در سازمان صداوسیما هم از اراده رسانه ملی بر ادامه خندوانه خبر می دهند و هیچ منعی برای حضور رامبد جوان در برنامه های صداوسیما خصوصاً خندوانه نیست. به تعبیر تهیه کننده خندوانه هم قرار نبوده که این برنامه بازپخش شود.

سیدعلی احمدی قبلاً هم در یادداشت خودش نوشته بود: ما اصرار داریم بین فصول خندوانه قسمت هایی از فصل های گذشته اش بازپخش نشود و آن زمانی که تلویزیون قسمت هایی از برنامه قبلی را پخش می کرد ما همواره نسبت به آن اعتراض داشتیم چرا که در فضای مجازی به اندازه کافی تکه هایی از این برنامه وجود دارد و مخاطب باید از این ماجرا کمی فاصله بگیرد.

رامبد جوان به همه این شایعات خاتمه داد و به خبرنگار ما، گفت: این شایعات بی اساس و بی مبنا هستند و این مطالب مهاجرت و ساخته نشدن خندوانه هفتم هم به دنبال موج سازی های عوام فریبی دیگر است.

او توضیح داد: چرا این فرض به وجود آمده که ما مهاجرت کردیم و دیگر هم خندوانه نمی سازیم؟

مجری و کارگردان این برنامه تلویزیونی درباره شروعِ خندوانه جدید، گفت: مقدمات کار و پیش فراوری شروع شده و زمان شروع الان معلوم نیست. اما بعید می دانم بلافاصله بعد از محرم و صفر، خندوانه هفتم شروع شود.

سیدعلی احمدی تهیه کننده خندوانه هم از شروع پیش فراوری قسمت هفتم این برنامه خبر داده و گفته است: رامبد جوان فقط برای زمان مشخصی به کانادا سفر نموده و به زودی به ایران برمی شود.

منبع: تسنیم

منبع: انتخاب
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 356

به "رامبد جوان: شایعه مهاجرتم دروغ است، خندوانه ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامبد جوان: شایعه مهاجرتم دروغ است، خندوانه ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید