قاسم جعفری: نمی دانم بر دختر پرجنب و جوش سریالهایم چه گذشت که به این تصمیم رسید!

به گزارش بلندانیوز، قاسم جعفری، کارگردان سریال های تلویزیونی از زهره فکور صبور به عنوان بازیگری بی حاشیه، همراه و مهربان یاد که غریب بود و غریبانه هم رفت. او پس از رفتن همیشگی این بازیگر چنین نوشت: کاش می دانستم چرا سکانس آخر دختر پر جنب و جوش سریال هایم این چنین تلخ و غیرمنتظره تمام شد!

قاسم جعفری: نمی دانم بر دختر پرجنب و جوش سریالهایم چه گذشت که به این تصمیم رسید!

قاسم جعفری ـ کارگردان و نویسنده سینما و تلویزیون ـ درباره زهره فکورصبور که امروز خبر درگذشتش منتشر شد و در چندین سریال از این کارگردان بازی داشته است، یادداشتی را نوشته و در اختیار ایسنا قرار داده است.

زهره فکور و واقعا بسیارصبور، اول بار در سریال آپارتمانی ام کاشانه (1377) در کنار امیرحسین صدیق بازی کرد و با حضورش تنها در یک اپیزود خوش درخشید و از آن پس و بیشتر از یک دهه یکی از یاران همیشگی ام شد در سریال های همسفر، مسافری از هند، کمکم کن و از نفس افتاده و ....

بی حاشیه، همراه و مهربان و مثل یکی از اعضای خانواده ام. هنوز در فصل سرما شال و کلاهی را که در ایام فیلمبرداری سریال از نفس افتاده برایم بافت و به یادگار هدیه داد بر شانه هایم می اندازم و هنوز صدای مهربانش در گوشم هست. با وجود اینکه روزگار امروز، آدم ها را از هم دور می کند و سال های زیادی از احوالاتش خبری نداشتم، اما امروز صبح مثل همیشه شبکه خوش خبرِ خبر؟! با زیرنویس های پی درپی و ناغافل، از مرگ مشکوک بازیگری خبر داد که غریب بود و غریبانه هم رفت ...

نمی دانم چرا و چگونه به این تصمیم رسید و این سال های آخر بر او چه گذشته، اما این روز ها همه چیز عادی شده ازخودکشی و تصادف و زلزله و جنگ .. و ما چقدر بی تفاوت شده ایم به همه چیز ... کاش می دانستم چرا سکانس آخر دختر پر جنب وجوش سریال هایم این چنین تلخ و غیرمنتظره تمام شد ... کاش دروغ باشد این مرگها. کاش روزگار بهتری در انتظارمان باشد. کاش.

قاسم جعفری /11 اسفند1400

زهره فکور صبور ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ در سن 43 سالگی و به طور ناگهانی درگذشت. او در سریال هایی، چون دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسر های بزرگ، دنگ وفنگ و ... ایفای نقش کرده بود. فکورصبور این روز ها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی بی همگان بود.

منبع: فرارو
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1823

به "قاسم جعفری: نمی دانم بر دختر پرجنب و جوش سریالهایم چه گذشت که به این تصمیم رسید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسم جعفری: نمی دانم بر دختر پرجنب و جوش سریالهایم چه گذشت که به این تصمیم رسید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید