جدیدترین وعده برای نفتی ها ، بنی تمیم: تا آخر هفته پول در حساب باشگاه آبادان است

به گزارش بلندانیوز، خبرنگاران/خوزستان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خوزستان می گوید تا طبق قول های داده شده، تا پایان هفته 15 میلیارد تومان به حساب باشگاه نفت آبادان واریز می گردد.

جدیدترین وعده برای نفتی ها ، بنی تمیم: تا آخر هفته پول در حساب باشگاه آبادان است

حمید بنی تمیم درباره این که چرا در حالی که وزارت نفت برای هر کدام از تیم های نفتی خوزستان مبلغ 15 میلیارد تومام به حساب اداره کل ورزش خوزستان واریز نموده است تنها سهم نفت مسجدسلیمان به آنها پرداخت شد؟ اظهارکرد: قرار بود 30 میلیارد تومان به حساب اداره کل ورزش استان واریز گردد اما در دوران مدیریت سابق اداره کل ورزش خوزستان تنها مبلغ 15 میلیارد تومان واریز شد.

وی اضافه نمود: از زمانی که من در اداره کل ورزش استان مشغول به فعالیت شدم، در حال پیگیری 15 میلیارد دیگر هستیم تا طبق ضوابط به باشگاه نفت آبادان نیز پرداختی داشته باشیم. ساعاتی پیش نیز وزیر ورزش پیگیر اوضاع نفت آبادان بود که از او خواهش کردم با وزیر نفت صحبتی داشته باشد تا اگر قرار است من قولی بدهم به استناد صحبت های هر دو وزیر باشد که قول آخر هفته داده شد و امیدوارم این قول عملی گردد و 15 میلیارد تومان به حساب اداره کل ورزش واریز گردد و بعد نیز ما به محض دریافت پول، طبق ضوابط آن را به حساب باشگاه نفت واریز خواهیم کرد اما من فکر می کنم این اقدام فقط مُسکن است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در پاسخ به این سوال که چرا از 15 میلیارد واریزی ابتدایی، مبلغی به حساب باشگاه صنعت نفت واریز نشد؟ گفت: جواب این سوال را که من نباید بدهم زیرا من خیلی نیست که به عنوان سرپرست اداره کل ورزش خوزستان منصوب شده ام و از این تصمیم اطلاعی ندارم و باید این سوال از مدیرکل کل وقت پرسیده گردد.

وی خاطرنشان کرد: در هر صورت این عدد و رقم ها نمی تواند تا پایان نیم فصل دوم، یاری حال نفت آبادان باشد و این شرکت ها و ارگان ها که خود را کنار کشیدند و به تیم یاری نمی نمایند، باید بدانند که صنعت نفت بخش مهمی از زندگی مردم آبادان و استان خوزستان است و نمی توان به راحتی چوب لای چرخ این تیم قرار داد و بعد هم توقع داشت که هواداران نفت بی تفاوت بمانند.

به گزارش خبرنگاران، بنی تمیم که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: فکر می کنم درباره تعریف ورزش حرفه ای دچار مشکل شده ایم و بخش عمده ای از تیم های ما از جمله نفت آبادان شامل بخش حرفه ای فوتبال نیستند و خواهش من این است که مدیران پالایشگاه آبادان دقت نمایند که همه ما در قبال تیم صنعت نفت وظیفه داریم و باید از آن حمایت کنیم و قطعا هم 10 یا 15 میلیارد تومان نمی تواند مسائل نفت آبادان را حل نماید و باید به صورت اساسی برای ماندگاری این تیم در لیگ برتر، کار کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1780

به "جدیدترین وعده برای نفتی ها ، بنی تمیم: تا آخر هفته پول در حساب باشگاه آبادان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین وعده برای نفتی ها ، بنی تمیم: تا آخر هفته پول در حساب باشگاه آبادان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید