تهدید تو خالی فرهاد مجیدی!

به گزارش بلندانیوز، فرهاد مجیدی این ادعای تکراری را فصل قبل نیز تکرار کرده بود و خطاب به مدیران پیشین باشگاه استقلال گفته بود حتی اکر یک بازیکن از بازیکنان استقلال از این تیم جدا شود دیگر حاضر به مربیگری در این تیم نیست، اما با این تهدید سرمربی آبی ها بازهم شاهد جدایی بازیکنان این تیم بودیم بدون اینکه مجیدی تهدید خود را عملی کند.

تهدید تو خالی فرهاد مجیدی!

مجیدی چند هفته قبل هم در یکی از کنفرانس های خبری استقلال ادعا کرد به هیچ عنوان اجازه جدایی به هیچ یک از بازیکنانش را نخواهد داد و به تمام نفرات تیمش نیاز دارد.

این اتفاق در آستانه فصل جابجایی زمستانی در حال تکرار است و نزدیک به پنج بازیکن استقلال در آستانه جدایی قرار دارند بدون اینکه مجیدی با این موضوع مخالفتی داشته باشد.

به نظر می آید مجیدی برای خروج از زیر بار فشار هواداران در مقاطعی از فصل از تهدید های این چنینی استفاده می کند، اما بلافاصله این تهدید ها را به فراموشی می سپارد تا سیاست های دیگر خود را به اجرا در آورد.

در حال حاضر جدایی بابک مرادی از استقلال قطعی به نظر می آید و احتمال خروج رشید مظاهری، سعید مهری، متین کریم زاده، محمدرضا آزادی و فردین رابط نیز وجود دارد، بازیکنانی که در تفکرات مجیدی جایی ندارند و به عنوان بازیکنان سکونشین از آن ها در استقلال یاد می شود.

خروج این بازیکنان از فهرست شاگردان مجیدی البته با مخالفت هایی نیز همراه شده، اما بازیکنان سکونشین به شدت تمایل به جدایی از استقلال را دارند تا بتوانند در باشگاهی دیگر فرصت بازی پیدا کنند و دوباره به مرز آمادگی برسند. با این حال باید دید با توجه به اینکه این نفرات با باشگاه استقلال قرارداد دارند آیا مدیریت باشگاه بابت خروج آن ها موافق خواهند بود یا اینکه این مساله به یک چالش تازه میان باشگاه و بازیکنان مازاد استقلال تبدیل خواهد شد.

هرچند زمزمه هایی جدی بابت حضور این نفرات در باشگاه های دیگر مطرح شده است، اما به دلیل اینکه زمان جابجایی به صورت رسمی آغاز نشده مذاکرات رسمی آغاز نشده، اما به نظر می رسد بلافاصله با آغاز زمان جابجایی شاهد خروج این نفرات از مجموعه استقلال خواهیم بود.

هواداران استقلال امیدوارند جدایی این بازیکنان برای استقلال عواید مالی قابل توجهی داشته باشد و تجربه تلخ جدایی بازیکنان بدون هزینه که در زمان مدیرعاملی احمد مددی به دفعات رخ داد دوباره تکرار نشود تا استقلال از بابت انتقال آن ها منتفع شود.

میزان

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1755

به "تهدید تو خالی فرهاد مجیدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید تو خالی فرهاد مجیدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید