بَرنده سهمی نِمی بَرد مهمان تازه تالار مولوی

به گزارش بلندانیوز، تهران (پانا) - بَرنده سهمی نِمی بَرد به کارگردانی کیهان پرچمی از جمله آثار تقدیر شده در بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاهی در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می رود.

بَرنده سهمی نِمی بَرد مهمان تازه تالار مولوی

به گزارش مشاور امور رسانه گروه، نمایش بَرنده سهمی نِمی بَرد به کارگردانی کیهان پرچمی به زودی در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می رود.

بَرنده سهمی نِمی بَرد داستان استاد دانشگاهی را روایت می کند که به خانه دوستانش می رود و درگیر بازی هایی با آن ها می شود.

نمایش بَرنده سهمی نِمی بَرد در زمینه فرم تصمیم دارد به واسطه احضار نقاشی و سینما در مدیوم تئاتر امکانات و یا محدودیت های این مدیوم ها را مورد بررسی و توجه قرار دهد.

عوامل این نمایش عبارتند از نویسندگان کیهان پرچمی و حسام مقتدایی، طراح صحنه پوریا اخوان، طراح نور علیرضا میرانجُم، طراح لباس نسترن طاهرپور، مپینگ و پروجکشن مهدی بخشی، طراح لوگو تایپ و بروشور وحید رزاقی، طراح پوستر الی امامی، تیم تبلیغات محمدرضا مقیمی و محمدباقر کشاورز و مشاور امور رسانه بابک احمدی.

نمایش بَرنده سهمی نِمی بَرد مقام دوم طراحی صحنه، کاندید بهترین نمایشنامه و کاندید بهترین بازیگری مرد از بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی را در کارنامه خود دارد.

فهرست کامل اسامی بازیگران همراه با تاریخ دقیق اجرا در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به زودی اعلام می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1790

به "بَرنده سهمی نِمی بَرد مهمان تازه تالار مولوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بَرنده سهمی نِمی بَرد مهمان تازه تالار مولوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید