برنامه پیشنهادی خود را به فدراسیون والیبال اعلام می کنیم

به گزارش بلندانیوز، به گزارش خبرنگاران، فدراسیون والیبال برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر در دور برگشت پیشنهادات خود را به باشگاه ها ارسال کرده است.

برنامه پیشنهادی خود را به فدراسیون والیبال اعلام می کنیم

عباسعلی میرحسینی مدیرعامل باشگاه شهداب یزد در گفت و گو با خبرنگاران، درباره برنامه پیشنهادی فدراسیون برای برگزاری مسابقات در دور برگشت گفت: امروز جلسه ای در هیات مدیره با حضور کادر فنی برگزار خواهیم کرد و نظر خود را به صورت مکتوب به فدراسیون والیبال ارسال می کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهداب یزد ادامه داد: در حال حاضر برخی از تیم ها حدود 70 درصد از بازیکنانشان با ویروس کرونا درگیر هستند، باید تصمیم مناسبی در این زمینه گرفته شود و سلامت ورزشکاران در نظر گرفته شود. قطعاً باید مسابقات برگزار شود، همانطور که رقابت های فوتبال ساحلی و سایر رشته ها برگزار گشت. فدراسیون والیبال باید تصمیمی بگیرد که ابتدا سلامت بازیکنان و تیم ها در آن در اولویت قرار گیرد و سپس شیوه زندگی کردن با ویروس را آموزش ببینیم.

وی تاکید کرد: به غیر از برنامه پیشنهادی فدراسیون قطعاً ما نیز برنامه خود را به فدراسیون اعلام خواهیم کرد، پس از برگزاری جلسه امروز فردا نیز جلسه نهایی را برگزار و سپس پیشنهاد را به فدراسیون به صورت مکتوب اعلام می کنیم، فدراسیون باید نظر باشگاه ها را جویا شود و برای آنها ارزش و اهمیتی قائل شود. این کار زیبنده تر است چرا که باشگاه ها برای مسابقات هزینه می کنند و این جفا در حق باشگاه هاست اگر پیشنهادات آنان پرسیده نشود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1042

به "برنامه پیشنهادی خود را به فدراسیون والیبال اعلام می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه پیشنهادی خود را به فدراسیون والیبال اعلام می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید