اهانت به شهید المهندس نقش فتنه گرایانه شبکه MBC را آشکار ساخت

به گزارش بلندانیوز به نقل از دفتر اطلاع رسانی جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق، نصر الشمری سخنگوی این جنبش به اهانت شبکه سعودی MBC به شهید ابو مهدی المهندس واکنش نشان داد.

اهانت به شهید المهندس نقش فتنه گرایانه شبکه MBC را آشکار ساخت

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: اکنون برای هرکسی که بینش و بصیرت داشته باشد، نقش فتنه گرایانه شبکه های سعودی آشکار شد.

سخنگوی نجباء گفت: تا دیروز به ارزش های اخلاقی قبایل اصیل عراقی توهین می کردند اما امروز اهانت متوجه قهرمانان ملی و رهبران شهید عراق شده است.

وی ادامه داد: اگر دولت و نهادهای رسمی عراق از برخورد با دفتر شبکه سعودی خودداری کنند، باید منتظر موضع مرجعیت اعلی باشیم که همواره بر نقش مردم در پاسخگویی مناسب به اینگونه توهین های مکرر، اصرار داشته است.

الشمری همچنین اهانت به شهید المهندس را بخشی از تلاش مذبوحانه رژیم سعودی جهت فرافکنی عیوب و جنایات شرم آور خود دانست و شرح داد: ننگ کشتار هزاران انسان بی گناه، از کهنسالان و زنان گرفته تا بچه ها خردسال، برای بی آبرویی این رژیم وهابی کافی است.

سخنگوی نجباء تأکید کرد: امروز همه باید در برابر هرکس که به عراق، ملت، مقدسات، قهرمانان و شهدایش توهین می کند، موضعی آشکار بگیرند.

گفتنی است، شبکه MBC عربستان سعودی اخیراً در اهانتی آشکار به شهید ابو مهدی المهندس، وی را تروریست خوانده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 21 تیر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 788

به "اهانت به شهید المهندس نقش فتنه گرایانه شبکه MBC را آشکار ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهانت به شهید المهندس نقش فتنه گرایانه شبکه MBC را آشکار ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید