8 نمونه از کارکرد پارکت چوبی کف ساختمان

به گزارش بلندانیوز، پارکت چوبی کف ساختمان کف ساختمان در انواع مدل های مختلف، یک مجموعه نفیس از هنرهای انسانی و زیبایی خیر نماینده چوب طبیعی است. پارکت چوبی کف ساختمان از تخته های باریک چوب تشکیل شده است و تک تک اجزای کف ساختمان در الگوهای تکراری مرتب شده اند، که در امتداد آن ها قرار گرفته تا آرایش های پیچیده تری را ایجاد نمایند. نتیجه این طراحی، یک کف ساختمان است که با زیبایی بصری، غنی از الگوهای متضاد موجود در هر قطعه جداگانه، به چشم می خورد و آن را می نوازد.

8 نمونه از کارکرد پارکت چوبی کف ساختمان

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

اگر به فکر استفاده از کفپوش چوبی هستید، نمی توانید در راه این انتخاب اشتباه کنید. انواع پارکت چوبی کف ساختمان دارای زیبایی طبیعی بی نظیری هستند و با هر نوع دکوراسیونی - مدرن، سنتی - معاصر و هر نوع دیگری که نام ببرید، قابلیت تطبیق را دارند. کفپوش چوبی در هر اتاقی می تواند به کار رود، اگرچه آشپزخانه ها و زیرزمین، ملاحظات ویژه ای را برای شما ضمانت می نمایند. با انتخاب مدل پارکت چوبی کف ساختمان، ساختمان خود را کاملاً به روز نگه دارید.

بهترین مدل پارکت چوبی کف ساختمان

بهترین پارکت چوبی کف ساختمان با انواع گونه های چوبی ساخته شده است که به راحتی در دسترس هستند - و همانطور که حدس زده اید - بسیار سخت نیز می باشند.

کفپوش بلوط، کفپوش افرا و کفپوش گیلاس همه گزینه های خوب برای پارکت چوبی کف ساختمان هستنند. گونه های دیگر آن، شامل بامبو (که در واقع یک چمن است)، گردو، راش و چوب ماهون است. مدل های چوب ساج، جارا و مسقط هزینه بیشتری را برای شما در بر خواهند داشت. توجه داشته باشید که کفپوش چوبی که انتخاب می کنید از جنگل های با برداشت پایدار باشند.

در تصویر بالا، کفپوش پارکت چوبی کف ساختمان را که در یک الگوی شاه ماهی باریک کنار هم گذاشته شده، می بینیم. یک لایه لاک ورنیش بر روی مواد اعمال شده است، و همانطور که در تصویر می بینید، این لایه ورنیش باعث افزایش عمق و غنای رنگ چوب می گردد که کاملاً چشمگیر و دلنشین است. در عین حال، چیدمان ساده قطعات الگوی پیچیده تری است که با نگاه به اثر کلی، ظاهر می گردد.

خرید اینترنتی 39 مدل کیک پز و شیرین پز [ با قیمت مناسب ]

کفپوش پارکت چوبی کف ساختمان که در این تصویر نشان داده شده است به الگویی معروف به خط مستقیم چیده شده است. این امر باعث می گردد که این طراحی بسیار شبیه به نصب معمولی کفپوش چوبی باشد. با این حال، اگر از نزدیک دقت کنید، می بینید که تخته های چوبی در این طبقه بسیار کوچک هستند و الگویی را ایجاد می نمایند که از نظر بصری بسیار شلوغ تر از آنچه که با یک طبقه معمولی که از چوب سخت تهیه می کنید، به نظر می رسد. این احساس، انرژی حیرت انگیزی را به طراحی و تزئینات این دفتر سنتی می دهد.

نمونه های دیگری از پارکت چوبی کف ساختمان

این طرح گرافیکی نیز، نمایانگر الگوی پارکت چوبی کف ساختمان هادون هالون است. یک الگو، یک سبک بسیار رایج و سنتی است که از کاشی های مربع نصب شده در خطوط مستقیم در مجاورت یکدیگر شکل گرفته است. ظاهر به دست آمده بسیار زیبا و منظم است و به خصوص در فضاهای رسمی دارای جذابیت بسیار بالایی می باشد.

این مدل کفپوش پارکت چوبی کف ساختمان نیز سال ها است که منسوخ شده می باشد. نمونه حاضر را می توان در موزه هرمیتاژ، در سن پترزبورگ روسیه یافت. این مجموعه از انواع رنگ های چوب تراشیده شده، در سازه های دقیق و محکم گذاشته شده است تا یک سمفونی تضاد رنگی ایجاد کند. با این وجود این طرح در بسیاری از خانه های سنتی و کلاسیک همچنان هواداران مخصوص خودش را دارد.

41 مدل جایگاه آرایشگاه مدرن دستی و اتوماتیک + قیمت خرید

در اینجا ما یک کف پوش پارکت چوبی کف ساختمان را می بینیم که در یک زیرزمین نصب شده است. در حالی که این ماده یعنی پارکت چوبی، برای بسیاری از مکان های در سطح پایین مناسب نیست. با این وجود ممکن است بعضی از زیرزمین ها، اقدامات لازم برای جلوگیری از رطوبت و خیسی را داشته باشند. در این تصویر، کف پوش پارکت چوبی کف ساختمان در یک الگوی خاص، کار گذاشته شده است، که باعث ایجاد یک بافت بصری غنی می گردد، در غیر این صورت این محل، یک فضای نسبتاً نامرتب به نظر می رسید.

الگوی بالا نیز یکی از الگوهای بسیار جذاب پارکت چوبی کف ساختمان است؛ زیرا با استفاده از تصاویر تو در تو، یک لایه پوشیده شده توسط لایه دیگر، می تواند الگوهای متضاد از رنگ و طرح ایجاد کند. این طرح ها سپس در مرکز مدالیون خود با یک قطعه نمادین تزئین شده اند که تمام اثر را تاج گذاری می نماید.

31 مدل وردنه برای بهترین تجربه آشپزی + قیمت خرید

منبع: اتاق
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1012

به "8 نمونه از کارکرد پارکت چوبی کف ساختمان" امتیاز دهید

1 کاربر به "8 نمونه از کارکرد پارکت چوبی کف ساختمان" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 نمونه از کارکرد پارکت چوبی کف ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید