نفرات برتر کشتی فرنگی انتخابی جام تختی تعیین شدند

به گزارش بلندانیوز، نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی در تهران تعیین شدند.

نفرات برتر کشتی فرنگی انتخابی جام تختی تعیین شدند

به گزارش بلندانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای 21 و 22 آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار گردید.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به توضیح زیر هستند:

55 کیلوگرم: 1- سجاد عباس پور (مازندران) 2- علی نوربخش (توابع تهران) 3- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) 5- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) 7- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) 8- علیرضا قناعتی (اصفهان) 9- محمدعلی حسینی (توابع تهران) 10- مهدی قربانی (قم)

60 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- امیرحسین خونساری (خوزستان) 3- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) 5- محمد دهقانی (فارس) و سید حمیدرضا خامسی (لرستان) 7- محمد مهرابی (البرز) 8- ایمان محمدی (خوزستان) 9- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) 10- امیرمحمد بختیاری (تهران)

63 کیلوگرم: 1- آرمین محب ثابت (توابع تهران) 2- رضا مردی (قم) 3- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) و حسین عباسی (توابع تهران) 5- محسن مدهنی (خوزستان) و محراب قلی پور (خراسان جنوبی) 7- میلاد تیموری (لرستن) 8- امین قائدی فر (تهران) 9- بهنام دمیرچی (تهران) 10- مهدی امیری نیا (قم)

67 کیلوگرم: 1- حسین اسدی (خوزستان) 2- علی ذکایی مهر (خوزستان) 3- کرامت عبدولی (خوزستان) و نیما اسماعیلی (توابع تهران) 5- امیرمهدی عسکری زرندی (کرمان) و محمد معصومی (فارس) 7- بهرام معروف خانی (اردبیل) 8- مجتبی ولی الهی (مازندران) 9- یوسف حسینوند (خوزستان) 10- رضا غلامی (تهران)

72 کیلوگرم: 1- برومند اصلان (لرستان) 2- اشکان سعادتی فر (توابع تهران) 3- علی ارسلان (مازندران) و ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 5- اصغر عالی محمودی (خوزستان) و امید زالی (تهران) 7- امیر عبدی (قم) 8- مهران داداشی (گیلان) 9- جواد صابری پور (اصفهان) 10- حسین پیراور (البرز)

77 کیلوگرم: 1- عظیم گرمسیری (خوزستان) 2- رهام قنبری (فارس) 3- عارف حبیب الهی (تهران) و محمد شربی نیازی (خوزستان) 5- سامان سلیمی (لرستان) و محمد عربی (البرز) 7- سجاد فرج پور (مازندران) 8- علی نوروزی (تهران) 9- محسن زیرک (آذربایجان غربی) 10- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)

82 کیلوگرم: 1- سیدمحمد چوبچیان (گیلان) 2- مهدی ابراهیمی (قم) 3- مهرداد بهرامی (توابع تهران) و عباس مهدی زاده (اصفهان) 5- علیرضا مردی (البرز) و علی زینتی رفاه (قم) 7- سید احسان موسوی (خوزستان) 8- محمدمهدی هداوند (تهران) 9- امیرحسین مرادی (همدان) 10- امیرمحمد ذاکریان پور (فارس)

87 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- محمد نصرتی (تهران) 3- ناصر علیزاده (مازندران) و سامان عزیزی (کردستان) 5- مهدی محمدزاده (مازندران) و وحید زیدوند (خوزستان) 7- یونس دهقان (لرستان) 8- آرشام بهرام زاده (البرز) 9 ابوالفضل شریفی (مازندران) 10- علی عبدی (زنجان)

97 کیلوگرم: 1- آرمان علیزاده (خوزستان) 2- محمد یگانه (لرستان) 3- داود فلاحی (لرستان) و علی اکبر حیدری (قم) 5- نوید پارسایی (خوزستان) و امیرحسین کریمی (خراسان جنوبی) 7- وحید نامداری (تهران) 8- محمد بیرانوند (خوزستان) 9- محمدعلی حیدری (قم) 10- روح اله ناصری (کرمانشاه)

130 کیلوگرم:1- بهنام مهدی زاده (تهران) 2- شهاب قوره جیلی (تهران) 3- محمدحسین رحیم زاده (تهران) و مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) 5- مهدی کلانتری (اردبیل) محمدرضا عبدیان (توابع تهران) 7- محمد سروش رنجبر (همدان) 8- سید احسان اسماعیل پور (کرمان) 9- علی خلج (قزوین) 10- سمکو قربانی (کردستان)

رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 2 تا 4 بهمن در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 8 بهمن 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 367

به "نفرات برتر کشتی فرنگی انتخابی جام تختی تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرات برتر کشتی فرنگی انتخابی جام تختی تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید