محکومیت سایپا با شکایت محمد دایی

به گزارش بلندانیوز، با اعلام کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه سایپا به پرداخت بدهی محمد دایی محکوم شد.

محکومیت سایپا با شکایت محمد دایی

به گزارش بلندانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان، آرای جدید خود را در مورد بعضی از پرونده های طرح شده به توضیح زیر اعلام نمود:

با توجه به شکایت محمد دایی از باشگاه سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 726 میلیون و 371 هزار و 752 ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 22 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

بر اساس رأی صادره شده در پرونده شکایت حسین غریبی از باشگاه ایرانجوان بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون و 360 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پی شکایت باشگاه پیکان از باشگاه شهر خودروی مشهد درخصوص علیرضا اسدآبادی، کمیته وضعیت پس از آنالیز پرونده اعلام نمود با توجه به اعلام رضایت کتبی خواستار، کمیته وضعیت جهت ادامه رسیدگی به موضوع با تکلیفی روبرو نیست.

با توجه به شکایت پیمان رنجبری از باشگاه شهرداری تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 14 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پرونده شکایت احد میرزایی از باشگاه شهرداری تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 175 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 3 میلیون و 815 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم می گردد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ، در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 2 دی 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 277

به "محکومیت سایپا با شکایت محمد دایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت سایپا با شکایت محمد دایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید