ماجرای سیر خوردن در پشت صحنه سریال افخمی چه بود؟

به گزارش بلندانیوز، تهیه کننده رعد و برق می گوید همچنان گروه سازنده سریال پس از حذف این مجموعه از آنتن مشغول کار هستند و هنوز زمان قطعی از سوی تلویزیون برای پخش این سریال مشخص نشده است.

ماجرای سیر خوردن در پشت صحنه سریال افخمی چه بود؟

به گزارش ایسنا، سریال رعد و برق که قرار بود ماه رمضان از شبکه پنج سیما پخش گردد، همچنان درگیر مراحل پس از فراوری است. شبکه پنج سیما همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، قسمت اول این سریال را با یک روز تاخیر پخش کرد، اما پس از آنکه یک قسمت دیگر هم به موقع به پخش نرسید، رعد و برق کلا از کنداکتور پخش حذف شد.

در ادامه سازندگان رعد و برق، دلیل حذف شدن سریال از جدول پخش رمضانی تلویزیون را مسائل فنی، دشواری فراوری و افزایش کیفیت خروجی آن عنوان کردند.

داود هاشمی ـ تهیه کننده سریال رعد و برق، درباره زمان پخش مجدد این مجموعه شرح داد: هنوز زمان پخش سریال قطعی نشده است. تصویربرداری تمام شده است و در مراحل پس از فراوری ما به همان صورت و با سرعت قبل مشغول کار هستیم.

هاشمی در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره اظهارات یکی از بازیگران سریال رعد و برق که عنوان نموده بود، در پشت صحنه سریال، به توصیه بهروز افخمی، کارگردان، همه عوامل برای مبتلا نشدن به کرونا سیر می خوردند، شرح داد: عده ای از عوامل کار، به سیر علاقه داشتند و با غذا سیر می خوردند. شهین تسلیمی، یکی از بازیگران سریال، در جایی گفته بود، چون سیر می خوریم، کرونا نمی گیریم. واقعیت این است که به خاطر کرونا نبود که همراه با غذا سیر می دادیم، اما همواره همراه غذا سیر خام می گرفتیم و کسانی که دوست داشتند می خوردند.

او به صحبت هایش افزود: کرونا به آن معنا که در ذهن بعضی شکل گرفته است، وجود ندارد. کرونا هم یک ویروس است، مثل سرما خوردگی و آنفولانزا. البته آقای بهروز افخمی، خودِ من و فیلمبردارمان هم کرونا گرفتیم، اما خفیف بوده است. در مدت یک سال و نیمی که کار کردیم، هرکس کرونا گرفته است سرپایی خوب شده است و هیچکدام بستری نشده اند.

پیشتر عکسی از پشت صحنه سریال رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی در فضای مجازی منتشر شد، که به واسطه استفاده نکردن از ماسک بحث برانگیز شد. بعضی هم این رفتار را به اظهارنظر های بهروز افخمی درباره کرونا و ماسک نسبت دادند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1416

به "ماجرای سیر خوردن در پشت صحنه سریال افخمی چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای سیر خوردن در پشت صحنه سریال افخمی چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید