شهر فعال و دوستدار فعالیت بدنی در منطقه 4

به گزارش بلندانیوز، طرح شهر فعال و دوستدار فعالیت بدنی با هدف تشویق و ترغیب شهروندان به حفظ سلامتی خود و جامعه در منطقه 4 اجرا می شود.

شهر فعال و دوستدار فعالیت بدنی در منطقه 4

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران محمد خادمی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان اینکه شهر فعال شهری است که به شهروندان امکان فعالیت های فیزیکی را از طریق ورزش های برنامه ریزی شده و فعالیت های روزانه دائمی می دهد افزود: به همین دلیل طرح شهر فعال و دوستدار فعالیت بدنی در محلات 20 گانه منطقه 4 در حال اجرا است.

او با اشاره به جزییات این طرح افزود: جذابیت بصری ، فرهنگ سازی و آگاهی رسانی جهت افزایش فعالیت بدنی برای تمامی گروه های سنی ، برنامه ریزی برای افزایش فعالیت بدنی و تحرک کارمندان حین کار و فراهم کردن فضاهای بوستان ها جهت تحرک و فعالیت بدنی از برنامه های اجرایی این طرح در محلات و ساختمان های اداری این منطقه است.

خادمی گام اول در اجرای طرح مذکور را ایجاد جذابیت بصری فضای داخلی ساختمان ها مطرح نمود و گفت: به منظور ایجاد انگیزه بین کارکنان شهرداری منطقه 4 جملات انگیزشی بر روی پله های ساختمان اصلی منطقه درج شده است.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 اظهار امیدواری کرد و گفت: با تخصیص بودجه لازم مراحل بعدی طرح در فضای بصری شهر و بوستانها اجرا می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1026

به "شهر فعال و دوستدار فعالیت بدنی در منطقه 4" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر فعال و دوستدار فعالیت بدنی در منطقه 4"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید