سایت MyHeritage مجهز به فناوری ارتقای کیفیت و وضوح عکس های قدیمی خانوادگی شد

به گزارش بلندانیوز، سایت MyHeritage را می شناسید؟ در ایران این سایت شناخته شده نیست. کاری که این سایت می نماید یاری به مردم برای سامان دادن به شجره نامه های خود است.

سایت MyHeritage مجهز به فناوری ارتقای کیفیت و وضوح عکس های قدیمی خانوادگی شد

سال 2018 به دنبال یک مشکل امنیتی اطلاعات 92 میلیون کاربر این سایت، افشا شد و سال 2019 همین اطلاعات در وب تاریک dark web به فروش می رسید. اطلاعاتی که علاوه بر شجره نامه، شامل اطلاعات کارت های اعتباری و حتی پروفایل DNA کاربران بود.

به همین خاطر است که این سایت و سرویس تا حالا هم نتوانسته از این بدنامی کمر راست کند و در عوض به دنبال شیوه هایی برای ترمیم اعتبار و جلب توجه مجدد کاربران بوده است.

ما کلا توصیه می کنیم که اطلاعات خیلی شخصی و عکس و پسوردها را نه تنها در اختیار این سایت بلکه هیچ سایت دیگری نگذارید. به خصوص هم که ضروری نباشد و بیشتر جنبه سرگرمی و کنجکاوی صرف داشته باشد.

اما این سایت به تازگی یک ابزار افزایش شفافیت و وضوح عکس ها عرضه نموده که می تواند عکس های محو و کم کیفیت قیدمی خانوادگی را واضح کند و آنها را رنگی کند.

کلا در سال های اخیر اشخاص و شرکت های دیگری در پی این بودند که با هوش مصنوعی، این کار را بکنند و تا به حال ابزارهای رایگان و غیررایگانی عرضه شده.

تصور می کنم که در سال های پیش رو ابزارهای متعدد آنلاین و رایگان در دسترس همه کاربران قرار گیرد و معین است که در آینده ابزارهای روتوش ویدئویی و حذف پارازیت ویدئوها هم به صورت آنلاین و همگانی و ارزان یا رایگان عرضه خواهد شد.

فعلا اما تا آنجا فاصله داریم، اما می توانیم به مرور عکس های زیر حدس بزنیم که چه چیز انتظار ما را می کشد.

منبع: یک پزشک
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 915

به "سایت MyHeritage مجهز به فناوری ارتقای کیفیت و وضوح عکس های قدیمی خانوادگی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت MyHeritage مجهز به فناوری ارتقای کیفیت و وضوح عکس های قدیمی خانوادگی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید