سارا و نیکا استقلالی یا پرسپولیسی؟ ، لو رفت !

به گزارش بلندانیوز، خبرنگاران: سارا و نیکا با انتشار استوری در زمان دربی تیم مورد علاقه خود را معین کردند.

سارا و نیکا استقلالی یا پرسپولیسی؟ ، لو رفت !

سارا و نیکا خواهران دو قلوی دهه هشتادی هستند. سارا و نیکا قبل از یک سالگی وارد عرصه هنر شدند. سارا و نیکا در بخش های مختلف سریال مرکز بازی کردند. سارا و نیکا عکس ها و فیلم های بسیاری در اینستاگرام منتشر نموده اند. سارا و نیکا بازیگری را تنها با مرکز تجربه کردند.

به گزارش خبرنگاران، نیکا فرقانی با انتشار استوری جدیدی در صفحه اینستاگرامش خود را استقلالی دانست.

نیکا فرقانی با عکس های جنجالی دیگری از خود و استایل تمام قدش ، صفحه اینستاگرام خود را بروز کرد.

نیکا فرقانی عکس خود را با فیلتر اینستاگرامی در فضای مجازی منتشر کرد.

سارا و نیکا شاخ مجازی شده اند؟

سارا و نیکا فرقانی اخیرا دوباره سوژه برنامه های تلویزیونی شده اند و بعضی کارشناسان بر سر بخشش و یا تنبیه هنری آنها با هم بحث نموده اند. بعضی معتقد هستند که همین جا باید جلوی رفتار آنها را گرفت و به تلویزیون برگردند ولی بعضی دیگر می گویند آنها دیگر رسما شاخ مجازی شده اند و نمی توانند به تلویزیون بازگردند. البته یک سری هم عقیده دارند که بازی انها خیلی ضعیف است و کلا فارغ از حاشیه هایشان به تلویزیون برنگردند بهتر است.

نظر سارا و نیکا درباره انتشار تصاویر خصوصی آنها

تا به امروز سارا و نیکا فرقانی تصاویر منشوری منتشر شده از خودشان را تایید ننموده اند و می گویند که آنها ساختگی است. سارا و نیکا در واکنش به انتشار تصاویر منشوری از خودشان که در خارج از کشور که باعث حذف آنها از سریال مرکز شد اعلام کردند که این تصاویر فتوشاپ است ویک فردی شغلش این هست که آنها را زمین بزند.

سارا و نیکا هواداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که بیشتر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال مرکز به معروفیت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی مینمایند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

چگونه سارا و نیکا معروف شدند ؟

در سریال مرکز بازیگران زیادی بازی کردند ولی سارا و نیکا معروفیت زیادی را به جیب زدند. شاید سریال مرکز به هیچ کس میزان سارا و نیکا بال برای پرواز نداد ! این را از این جهت می گوییم که شاید مثلا بگویید بهرام افشاری با مرکز خیلی معروف شده است... این صحبت درست است ولی او سالها تئاتر بازی نموده و بعد از آن هم چندین فیلم دیگر بازی نموده است اما سارا و نیکا فقط سریال مرکز را در کارنامه خود دارند که به گفته بعضی مردم نقش خاصی هم نداشته اند. هرچند سارا و نیکا از سریال مرکز حذف شدند ولی اگر هیچوقت دیگر نقشی نداشته باشند و بازی ننمایند به میزان خیلی از بازیگرانی که سالها در تلویزیون و سینما کار می نمایند فالوور جمع نموده اند !

آنها حالا می توانند در اینستاگرام به معروفیت خود ادامه دهند و از این جهت چیزی را از دست نداده اند. تازه حاشیه های منتشر شدن عکسشان هم برای آنها محبوبیت بسیار بیشتری آورده به گونه ای که اگر آن اتفاق نمی افتاد شاید هیچوقت اینگونه دیده نمی شدند.

منبع: رکنا
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1734

به "سارا و نیکا استقلالی یا پرسپولیسی؟ ، لو رفت !" امتیاز دهید

2 کاربر به "سارا و نیکا استقلالی یا پرسپولیسی؟ ، لو رفت !" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارا و نیکا استقلالی یا پرسپولیسی؟ ، لو رفت !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید