فرایند افزایشی اقدام رژیم بحرین در بازداشت و اعدام بچه ها

به گزارش بلندانیوز، خبرگزاری خبرنگاران- رژیم بحرین رویا های ده ها کودک این کشور را از آن ها گرفت و آن ها را سرکوب کرد و به قتل رساند.

فرایند افزایشی اقدام رژیم بحرین در بازداشت و اعدام بچه ها

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی اللؤلؤه، در آنالیز رفتار رژیم بحرین با بچه ها و بازداشت و زندانی کردن و اعدام آن ها باید گفت: این همان بحرینی است که خالد آل خلیفه وزیر دادگستری آن در نشست مجلس شورا مدعی شد در این کشور افراد زیر 15 سال در دادگاه محاکمه نمی شوند.

گزارشگر شبکه اللؤلؤه در ادامه به یکی از بچه ها بحرینی اشاره نمود که در سن 14 سالگی بازداشت شد و تحت شکنجه نهاده شد تا بازپرس ها از وی به زور اعتراف گرفتند و در نهایت هم اعدام شد.

گزارشگر ادامه داد: رژیم بحرین رؤیا های ده ها کودک را از آن ها گرفت و آن ها را سرکوب کرد و به قتل رساند. علی جواد از آن جمله است. این بحرین که وزیر دادگستری از آن سخن می گوید همان بحرینی است که بیش از 230 کودک را در ساختمان های شماره 16 و 17 زندان حوض الجاف زندانی نموده است. سن این افراد بین 15 تا 21 سال است. در بند نوجوانان نیز افرادی هستند که سن آن ها از 14 سال فراتر نرفته است. حسن نبیل آل جوهر 14 ساله از جمله بازداشت شدگان در زندان نوجوانان است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1162

به "فرایند افزایشی اقدام رژیم بحرین در بازداشت و اعدام بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند افزایشی اقدام رژیم بحرین در بازداشت و اعدام بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید