تعبیر خواب فروختن خانه (فروش خانه)

به گزارش بلندانیوز، تعبیر خواب فروختن به صورت کلی نیکو نمی باشد. حال اگر این فروختن شامل فروختن خانه باشد می توان به تنگ شدن معیشت تفسیر و اعلام کرد.

تعبیر خواب فروختن خانه (فروش خانه)

سرویس سرگرمی - درک خواب و رویا قطعا می تواند ما را کمک کند تا راهمان را در میان مسائل کاری، روابط اجتماعی و رشد شخصیتمان پیدا کنیم. خوانندگان گرامی می توانند با رجوع به صفحه تعبیر خواب ستاره و انتخاب هر موضوع از تعابیر و تفاسیر مختلف رویای خود مطلع شوند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا به نوشته تونی کرسیپ فروش و فروختن در رویا اشاره به تصاویر زیر دارد:

فروختن: این تصویر در رویا گاهی به جدا شدن ها و یا از دست دادن های سخت اشاره می نماید، چنانگه برای مثال فروش خانه فرد برای او سخت است. در این صورت این تصویر نشان دهنده تحول یا احساسات ما نسبت به تحولات است. این تصویر همچنین بازتابی است دغدغه های تجارتی و اقتصادی، چه مثبت و چه منفی، رها کردن پیوندهای فرد با گذشته خویش.

تعبیر خواب فروختن خانه

دیدن خانه یا منزل در خواب به گفته منوچهر مطیعی تهرانی معیشت و روزی بیننده خواب است به طوری که اگر خانه ای عظیم ببیند روزی او زیاد و اگر خانه ای کوچک در رؤیا مشاهده کند معیشت او کم می گردد در جایی دیگر ابراهیم کرمانی می گوید هر چیز که در دین عزیز بود، فروختن آن به خواب در کار بد است و خریدن آن نیکو بود. پس می توان اینگونه بیان نمود که فروختن خانه در خواب اشاره ای به در تنگنا و مضیقه قرار دریافت فرد بیننده خواب دارد.

به طور کلی معبران خرید و فروش و معامله را در خواب خوب نداسته اند. فروختن و فروش در خواب معانی ناگوارتری نسبت به خریدن به همراه دارد به طوری که مطیعی تهرانی بیان می نماید معامله همراه فروش غم و اندوه است و زیان و نشان آنست که کار بیننده خواب آشفته و شوریده می گردد چه کلاً دادن جنس در مقابل دریافت پول که کثیف است نیکو شناخته نشده.

نتیجه گیری:

همیشه در نظر داشته باشید که در تعابیر خواب بایستی تمامی جوانب خواب و نمادها را در نظر گرفت تا بتوان تعبیری مناسب را بیان نمود. اگر دیدن فروختن خانه در خواب موضوع خواب های ما قرار داشت می توان از تفاسیر آن استفاده کرد و همانطور که گفته شد تعبیر خواب فروختن نیکو نیست خاصه اگر خانه باشد که به معنای کم شدن معیشت و روزی است.

منبع: کتاب بانک جامع تعبیر خواب

منبع: ستاره
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1066

به "تعبیر خواب فروختن خانه (فروش خانه)" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعبیر خواب فروختن خانه (فروش خانه)" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب فروختن خانه (فروش خانه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید