انتقاد جهانگیر الماسی از فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

به گزارش بلندانیوز، جهانگیر الماسی از دلیل دوری چند ساله اش از بازیگری گفت و از ورود راحت فوتبالیست ها به دنیای بازیگری گلایه کرد.

انتقاد جهانگیر الماسی از فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

جهانگیرالماسی با اشاره به ورود چند چهره ورزشی و فوتبالی به عرصه بازیگری در سال های اخیر بیان کرد: عده ای از دنیای فوتبال وارد سینما شده اند. به خاطر این است که بازیکن فوتبال خوبی هستند یا واقعا توانمندی شان در ایفای نقش این اتفاق را رقم زده است؟! نمی خواهم بگویم یک فوتبالیست هیچوقت نمی تواند بازیگر خوبی باشد اما این هایی که الان هستند به خاطر چه ویژگی خاصی است؟ اغلب آن ها هم در جهت مسخره کردن مردم فعالیت می کنند؛ اصلا غیر از کمدی می توانند کاری کنند؛ چرا اینطور است؟ اگر فوتبالیست ها به این راحتی می توانند بازیگر شوند، چرا بازیگرهایمان نمی توانند به این راحتی وارد تیم های فوتبال شوند؟

این بازیگر قدیمی در عین حال گفت: مساله فوتبال نیست، مساله درک این افراد از سینما است. خیلی ها پول و وقت زیادی را صرف یادگیری بازیگری در دانشگاه می کنند؛ وقتی به راحتی می توانند از دنیای فوتبال و ورزش بازیگر بیاورند چرا افراد را وادار به درس خواندن می کنند؟ مگر چند نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه های ما وارد سینما و تلویزیون شده اند؟ اصلا از کجا جذب می شوند؟

بازیگر سریال های هزاردستان، در چشم باد و پس از باران که در سال های اخیر بسیار کم کار بوده است، در بخش دیگری از این گفت وگو در شرح سختی های زندگی، اظهار کرد: مدتی کار نکرده ام. یکی از شما نگفت این آقای الماسی که کارمند جایی نیست از کجا مخارجش را تامین می کند؟ من اجاره نشین هم هستم. خیلی از هنرمندان ما همین شرایط را دارند. فکر می کنید من نمی توانستم کارهای دیگری بکنم؟ چون با اعتقاداتم نمی خواند این کارها را نکرده ام. من هیچ شغل دیگری به جز بازیگری ندارم فقط تحقیق و پژوهش می کنم. خیلی خیلی سخت می گذرد اما اخیرا بزرگواری جمله ای گفته است که برای من خیلی ارزشمند بود و باید آن را با طلا نوشت و آن این است که برای پاک زندگی کردن خیلی باید تقاص بدهی.؛ این تقاص را هر کسی نمی تواند بدهد، مرام و معرفتی می خواهد.

الماسی در واکنش به اینکه عنوان شد خدا را شکر که سلامت هستید بقیه مسایل حل می شود با لبخندی متفکرانه بیان کرد: سلامتی تنها به درد نمی خورد! البته روزی را خدا می رساند. مهم این است که لیاقت داشته باشیم خداوند ما را به عنوان بنده خودش بپذیرد. لیاقت اینکه ناممان انسان باشد و از آدمی رشد کنیم و به انسانیت برسیم. ما در این مملکت انسان های شریفی داریم که خیلی چیزهایشان را فدای ملت کردند. شهدای ما جانشان را تقدیم مردم و مملکت کردند. خیلی از هنرمندان هم به همین پاکی و شرافت زندگی کردند و کسی هم نامی از آن ها نمی برد اصلا نمی دانند کجا هستند و چه کار می کنند.

منبع: همگردی
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1229

به "انتقاد جهانگیر الماسی از فوتبالیست هایی که بازیگر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد جهانگیر الماسی از فوتبالیست هایی که بازیگر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید