گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان پرسپولیس، حضور 19 بازیکن در 3 بازی

به گزارش بلندانیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه هفته سوم رقابتهای لیگ برتر با 6 امتیاز بعد از شهر خودرو، سپاهان و سایپا در رده چهارم جدول قرار گرفته است و با این شرایط برای دیدار با استقلال در هفته چهارم آماده می گردد.

گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان پرسپولیس، حضور 19 بازیکن در 3 بازی

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی این تیم در مجموع این 3 بازی از 19 بازیکن بعنوان بازیکن اصلی و جانشین استفاده نموده است. از این 19 بازیکن، 10 نفر در همه دیدارهای پرسپولیس حضور داشتند، 5 نفر در در ترکیب اصلی هر سه بازی قرار داشتند و 4 نفر نیز هر سه بازی را به طور کامل در میدان بوده اند.

شجاع خلیل زاده، علی علیپور، احمد نوراللهی و مهدی ترابی چهار بازیکنی هستند که با 270 دقیقه بازی تغییر ناپذیر ترین بازیکنان کالدرون در این سه هفته بودند. این 4 بازیکن به همراه مهدی شیری در هر سه بازی سرخ پوشان در ترکیب اصلی قرار داشتند. شیری تنها یکبار مقابل تراکتور در دقیقه 67 تعویض شد.

این 4 بازیکن به همراه عالیشاه، امیری، نادری و نعمتی بازیکنانی هستند که به عنوان بازیکن فیکس یا ذخیره، در هر 3 بازی گذشته سرخ پوشان فرصت بازی پیدا نموده اند.

رادشوویچ، سید جلال حسینی، امیر روستایی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، علیرضا بیرانوند، جونیور، بشار رسن، محمد حسین کنعانی زادگان و محمد انصاری دیگر سرخ پوشانی هستند که در یک یا دو بازی فرصت حضور در میدان را یافته اند.

اگر خلیل زاده، علیپور، نوراللهی و ترابی را با 270 دقیقه بازی پر کار ترین بازیکنان پرسپولیس بدانیم، کمترین دقیقه حضور در ترکیب این تیم به محسن ربیع خواه با تنها 4 دقیقه بازی تعلق می گیرد. همچنین کمترین دقیقه حضور در یک بازی نیز با یک دقیقه حضور مقابل پارس جنوبی جم به سیامک نعمتی تعلق می گیرد.

سرخ پوشان در 3 بازی 2 گل به ثمر رسانده اند و نام ترابی به همراه کنعانی زادگان بعنوان گلزنان این تیم ثبت شده است. علی علیپور و سیامک نعمتی هم هر کدام یک پاس گل در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

بیرانوند که به احتمال زیاد دروازه بان سرخ پوشان در دربی خواهد بود، تنها یک بار فرصت حضور در میدان داشته که در آن یک بازی هم کلین شیت ننموده. در مقابل وی رادشوویچ دروازه بان ذخیره سرخ پوشان در دو بازی برای این تیم به میدان رفته که در هر دو بازی دروازه اش را بسته نگه داشته است.

4 بازیکن پرسپولیس نیز هر کدام یکبار از داوران کارت زرد گرفته اند که عبارتند از: سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، سیامک نعمتی و شجاع خلیل زاده. سرخ پوشان تاکنون با کارت قرمز داوران جریمه نشده اند.

در سه هفته گذشته 3 بازیکن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بسته اند. سید جلال حسینی در دو بازی اول پیشاپیش بازیکنان به میدان آمد و در بازی سوم در حالی که نوراللهی بازی را به عنوان کاپیتان شروع کرد، بعد از به میدان آمدن عالیشاه، بازوبند کاپیتانی به وی رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 30 مهر 1398 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 128

به "گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان پرسپولیس، حضور 19 بازیکن در 3 بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگاران از عملکرد بازیکنان پرسپولیس، حضور 19 بازیکن در 3 بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید