پیروانی: پرسپولیس فقط 30 دقیقه برای سپاهان صبر می نماید

به گزارش بلندانیوز، طبق برنامه تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان باید از ساعت 16:15 امروز یکشنبه در هفته بیستم لیگ برتر در استادیوم نقش دنیا اصفهان به مصاف هم بروند ولی سپاهانی ها تا ساعت 16:15 حتی وارد استادیوم هم نشدند.

پیروانی: پرسپولیس فقط 30 دقیقه برای سپاهان صبر می نماید

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از این اقدام سپاهانی ها، گفت: تا الان که تیم حریف نیامده است. طبق قانون فقط 30 دقیقه صبر می کنیم. تیم ما می خواهد برود داخل زمین گرم کند. این شرایط قابل قبولی نیست.

پیروانی اضافه نمود: یک ساعت و نیم قبل از بازی در رختکن بودیم ولی از تیم حریف خبری نیست. یک مقدار عصبی هستم و شرایط صحبت کردنم خوب نیست.

مدیر تیم پرسپولیس تاکید نمود: به ما گفتند ساعت 16:45 سوت بازی زده می گردد. اگر قانون هست، برای همه است. اگر قرار بود تیم حریف دیر بیاید به ما هم می گفتند. اصلا می گفتند بازی ساعت 22 یا 24 برگزار می شد. همه چیز باید طبق روال باشد. چرا باید تیم پرسپولیس زودتر بیاید و در رختکن بنشیند؟ آقایان مسئول برگزاری می گویند نیم ساعت باید صبر کنیم. آیا ساعت 16:45 سوت می زنند که تیم ما الان دارد گرم می نماید؟ ما فقط نیم ساعت صبر می کنیم.

پیروانی در پاسخ به این سئوال که دلیل عدم حضور سپاهان در استادیوم چیست؟ گفت: اگر شما می دانید ما هم می دانیم. این در فوتبال باب می گردد. ما هم دو روز دیگر در تهران بازی داریم. این بهانه است.

وی اظهار کرد: الان در کشورمان بیماری آمده است. بیماری را کسی که نیاورده است. این برای سلامت حال تماشاگران خوب نیست. در جلسه هماهنگی دعوا می کردم سهمیه 6 هزارنفری ما بگردد 7 هزار نفر. ما خودمان از حضور تماشاگران استقبال می کنیم ولی الان شرایط اینطور است.

پیروانی در پاسخ به این سئوال که آیا با مسئولان سپاهان در تماس هستید؟ گفت: وظیفه من نیست که در تماس باشم. وظیفه ام این است پرسپولیس را یک ساعت و نیم قبل از بازی بیاورم داخل رختکن. چرا باید تیم ما بلاتکلیف در رختکن باشد. ما پرسپولیس هستیم. تیم لیگ پنجم که نیستیم؟ من هم باید پاسخگو باشم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 578

به "پیروانی: پرسپولیس فقط 30 دقیقه برای سپاهان صبر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: پرسپولیس فقط 30 دقیقه برای سپاهان صبر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید