مقاله: تحصیل در رشته انرژی های تجدیدپذیر در کانادا

به گزارش بلندانیوز، آب های پاک، سوخت های فسیلی و کاهش تنوع زیستی در ترکیب با افزایش جهانی جمعیت و مصرف منابع، همگی باعث شدند پایداری و سیاست های مربوط به انرژی های تجدیدپذیر در بالاترین اولویت های دولت ها قرار بگیرند؛ به همین خاطر آموزش دیدگان این رشته فرصت زیادی برای پیدا کردن شغل خواهند داشت. فارغ التحصیلان رشته انرژی تجدیدپذیر در کانادا دانش کافی و فوق العاده با ارزشی در خصوص اقتصادهای پیشرفته، تکنولوژی و سیاست خواهند داشت؛ دانشی که برای انتقال فرهنگ جامعه به سمت انرژی های تجدیدپذیر احتیاج خواهد بود.

مقاله: تحصیل در رشته انرژی های تجدیدپذیر در کانادا

به طور متوسط مهندسان محیط زیستی حدود 85 هزار دلار در سال درآمد دارند. متخصصان حوزه عملیات انرژی هم به طور متوسط حدود 70 هزار دلار درآمد سالانه دارند. البته این رقم ها رقم های متوسط درآمد فعالان این حوزه هستند. در ادامه بعضی از برترین شغل های مربوط به رشته انرژی های تجدیدپذیر و درآمد سالانه شان را آنالیز می کنیم:

وقتی نوبت به تحقیقات و آموزش در زمینه انرژی تجدیدپذیر باشد، کانادا و امریکا خیلی از اروپا عقب نمانده اند. در ادامه می خواهیم در خصوص تحصیل در رشته انرژی تجدیدپذیر در کانادا و دانستی های جالب توجه پیرامون آن بیشتر صحبت کنیم.

در سوی دیگر مدیریت انرژی تجدیدپذیر به دانشجویان مهارت تفکر و حل مسئله خلاقانه را می آموزد. این مهارت ها با مفاهیم مهندسی و مهارت های تکنیکی ترکیب می شوند و در آخر افراد حرفه ای در زمینه شغلی شان بیرون می آیند؛ کسانی که می توانند در توسعه پایداری نقشی مهم بازی نمایند.

منبع مقاله: تحصیل در رشته انرژی های تجدیدپذیر در کانادا

انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1052

به "مقاله: تحصیل در رشته انرژی های تجدیدپذیر در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تحصیل در رشته انرژی های تجدیدپذیر در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید