مبلغ وام ضروری بازنشستگان تغییر کرد

به گزارش بلندانیوز، به گزارش خبرنگاران، محمود مرتضایی فرد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از اول آبان ماه 1400 اطلاع داد.

مبلغ وام ضروری بازنشستگان تغییر کرد

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی وام ضروری مرحله اول سال 1401-1400 بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از روز شنبه اول آبان ماه به مدت 30روز و فقط به وسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه این تسهیلات به مبلغ 12 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد ارائه می گردد، اظهار کرد: متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده به این سایت اینترنتی مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه دفترکل، کد ملی و شماره حساب درخواست خود را برای دریافت وام ثبت نمایند.

وی البته متذکر شد که ثبت درخواست فرد متقاضی به معنی پرداخت تسهیلات نخواهد بود.

مرتضایی فرد شرح داد: پس از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، مقدار حقوق و … آنالیز می گردد و با اولویت بندی و براساس مقدار اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات و تعداد تسهیلات که 300هزار فقره است، واجدین شرایط معین و اسامی آنها به وسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق اعلام خواهد شد.

براساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، وی اضافه کرد: پرداخت وام ضروری 12 میلیون تومانی سال 1401-1400 به حساب واجدین شرایط به صورت ماهانه و براساس نوبت بندی که در سایت اعلام می گردد انجام خواهد شد که اطلاعات آن پس از تعیین شدن نتایج، اطلاع رسانی می گردد.

لازم به ذکر است، وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری پیش از این مبلغ 10میلیون تومان بود.

آخرین اخبار حوزه اقتصاد کلان را در صفحه اقتصادکلان خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: bolandanews.ir شناسه مطلب: 1648

به "مبلغ وام ضروری بازنشستگان تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ وام ضروری بازنشستگان تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید